WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
WPARIS Afrodizyak Parfüm
WPARIS Afrodizyak Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Sakal Parfümü

ST-0063

WPARIS Afrodizyak Etkili Cinsel Uyarıcı Feromon Sakal Parfümü

799,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

WPARIS Afrodizyak Etkili Cinsel Uyarıcı Feromon Sakal Parfümü

Parfüm, birçok kişinin güvendiği ve neredeyse her gün kullandığı bir cilt bakım ürünüdür. Parfüm kullanan erkek veya kadınlar genellikle bakımlı kabul edilir. Günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için afrodizyak kullanımı popüler hale geliyor. Afrodizyaklar feromon içerir. Feromonlar ilk olarak 1956'da günümüz ipek böceklerinde bulundu. Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda birçok feromon aroması tespit edilmiştir. WPARIS afrodizyak etkili feromon parfümü kullanmanız halinde dikkatleri hemen üzerinize çekeceksiniz.

Feromon Maddesi Nedir? 

 Genellikle aşk ve seks ile ilişkilendirilen feromon hormonları, insan vücudunun bağışıklık sisteminde yer alır. Feromonlar koltuk altlarından idrar ve ter ile atılır. Uçucu bir kimyasal salgıdır ve hafif tanınmaz bir kokuya sahiptir. Ayrıca feromon yani aşk hormonu, yayılan kokuya ise aşk kokusu denir.

Ayrıca afrodizyak adı, Yunan mitolojisindeki aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit'ten gelmektedir. Ayrıca Yunanca afrodizyak anlamına gelen afrodizyak anlamına gelir.

WPARİS Afrodizyak Parfüm Ne İçin Kullanılır? 

 Birçok erkek, çok sevilen afrodizyakların harika etkileri sayesinde afrodizyak kullanma arzusunu fark eder. İlk olarak erkek parfümü olarak kullanılan afrodizyak etkili feromon sakal parfümü, erkeklerden kadınları etkilemek, kadınların maksimum cinsel isteklerini gerçekleştirmelerine ve kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmayı amaçlamıştır.

Ayrıca bu koku karşı cinsi de sevişme sarhoşluğuna iter ve bu yüzden afrodizyak etkisi olan erkek kokularına aşk kokuları da denir. Afrodizyak etkili feromon sakal parfümü fiyat  oldukça makuldür. 

Afrodizyak etkili feromon sakal parfümü online olarak birçok internet sitesinde yer almaktadır. Cinsel eczane sitemizden güvenli bir şekilde bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Afrodizyak etkili feromon sakal parfümü fiyatları çok değişmemekte hemen her yerde aynıdır.  Bu kokuların günümüzde endüstride etkili afrodizyak olarak adlandırılmasının bir diğer nedeni de birçok kadının parfümün kokusundan etkilenmesi ve bilmeden onu kullanan erkeğe ilgi duymaya başlamasıdır. Birçok kadın afrodizyak etkili feromon sakal parfümü tamamen kokladıktan sonra bayılır. Bu şekilde, parfümü kullanan adamın önünde gerçekten bir sevgili gibi davranır. 

Bu tür feminen kokuları tercih eden kadınlar da erkekleri etkilemek için afrodizyak etkisi olan kokuları sıklıkla kullanırlar. Afrodizyak etkili feromon sakal parfümü eczane satışı da vardır.

WPARIS Feromon Sakal Parfümünün Tüm Cilt Tipleri ile Uyumluluğu Nedir?

Aphrodisique, genel olarak tüm cilt tipleri ile çok uyumlu bir koku. Afrodizyak etkili feromon sakal parfümü ile insanlara en iyiyi sunacak bir kokuya sahip olmaları açısından önemlidir. Bu parfümler diğer parfümler gibi ten rengini ayırt etmezler. Erkek bir kullanıcıysanız, ilk kez ortam tüm kadınların dikkatini çekmenize yardımcı olur.

Ayrıca parfümünüzle kadınları kışkırtır ve kadınları baştan çıkarır. Parfüm kullanıcısıysanız, erkeklerin size ilgi duymasına, kadın kullanan erkeklere cinsel istekte bulunmasına ve bir rüya gibi hızlı bir şekilde yakınlaşmasına veya daha doğrusu mutlu, mutlu sonuçlara ulaşmasına yardımcı olur.

Afrodizyak Parfümün Faydaları Nelerdir? 

 Günümüzde afrodizyak etkili feromon sakal parfümü orjinal olarak birçok erkek tarafından tercih edilen bir parfüm türüdür. Afrodizyak kokuların kullanım alanları aşağıdaki gibidir; 

 • Afrodizyak kokular genellikle aşk hormonlarını artırdığı için libidoyu p oranında artırır. 
 • Parfümdeki doğal maddeler karşı cinsin üzerinizdeki etkilerini büyük ölçüde etkiler. Afrodizyak etkisi kokuyu baştan çıkarıcı yapar. 
 • Hormonları harekete geçiren ve insanı her zaman çekici kılan feromonlar içeren afrodizyak bir koku. Bu parfümün kokusu da insanların hafızalarını yakmada oldukça etkilidir. 
 • Afrodizyaklar, kalıcı etkileri nedeniyle genellikle daha uzun süre dayanır. 
 • Bu parfümler sayesinde çok sayıda çeşidi vardır, hemen hemen her zevke hitap ederler. 
 • Diğer parfümler arasında en etkilisi afrodizyak etkisi olan parfümler olarak kabul edilir. 
 • Afrodizyak kokular, genel olarak kokunun hatırlatılmasını istediğiniz durumlar için canlı ve yoğun kokularla daha da etkilidir. 

 Tüm bu nedenlerden dolayı afrodizyak etkisi olan parfümler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Afrodizyak etkisi olan parfüm nasıl kullanılır? 

Etkili bir afrodizyak ve feromon kokusu isteyenler boyunda, isteyenler ensede, kulak arkasında, dirsek ve bilek arasında 3 veya 

4 tuşa basarak kullanabilirler. Normal zamanlarda insanlar bu etkili afrodizyakını günlük yaşamlarında veya sosyal aktivitelerinde kullanabilirler. Ancak bu feromon normal zamanlarda ve günlük hayatta parfümü etkili bir şekilde kullanıyorsa genellikle daha az miktarda, 1 veya 2 sprey şeklinde kullanılır. Bu nedenle günlük kullanım için de çok uygundur.

 İster temiz cilde püskürtülerek kullanılsın, ister temiz giysilere istenilen sıklıkta uygulansın, genellikle cilde püskürtmek daha etkilidir. Kullanım sırasında ürün şişesini dik tutun ve püskürtün. Tüm cilt ve vücut tipleri için uygundur. Sizde bu ürüne sahip olmak isterseniz sitemizden güvenle alabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Parfümler

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.