WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
WPARIS Afrodizyak Parfüm
WPARIS Afrodizyak Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm

ST-0061

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm Mükemmel ve Kalıcı Kokusu İle Baştan Çıkartır

799,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm Orijinal Satış

Wparis Afrodizyak etkili erkek feromon parfüm Extrait de bayan uyarıcı özellikli Parfum ön planda olmayı seven ve her ortamda dikkat çekmek isteyen erkekler için içerisine yüksek kapasiteli ve saf afrodizyak özü içeren orijinal bir parfümdür. İçerisinde bulundurduğu yüksek kapasiteli ve saf afrodizyak özü ile birlikte bulunduğunuz ortamda karşı cins tarafından dikkat edilmenizi sağlar.

Aroma verici olarak kullanılan benzoin, amber ve daha birçok esinti ile odunsu olarak adlandırılan aromatik bir koku verir. Afrodizyak erkek feromon parfümü WPARIS etkili bir koku olması ve kışkırtıcılığı ile partnerinizi şaşırtıp heyecanlandırmaya yeterlidir. Lavanta çiçeğinin penise giden kan akışını arttırması, bu kokunun ne kadar güçlü ve afrodizyak olduğunun bir kanıtıdır.

WPARIS afrodizyak etkili parfüm kullanan bir erkek ortamda hemen fark edilebilir durumdadır. Dolayısıyla parfümde çok keskin ve etkili olmasıyla bilinmekle birlikte kadın ve erkeği cezbederek, kendilerini iyi hissetmelerine sebep olur.

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan azdırıcı parfümler cinsellikle ilintili olmakla birlikte cezbedici aromasıyla beklenileni kolaylıkla karşılarlar. Pek çok kişinin arzu edip kullandığı ürün olarak bilinir ve parfümün kullanım esnasında spesifik yiyeceklerle birlikte kullanıldığında etkisinin daha da arttığı bilinir. Parfüm fark edilebilir derecede ortamın havasını değiştirir, bu nedenle parfümü kullanan kişi ikili ilişkilerinde ilerleme hisseder. Bu parfümler kadınların hormonlarını harekete geçirerek karşı cinse her zaman olduğundan daha fazla ilgi duymasına ve onu daha çekici bulmasına destek verir.

Cinsel Uyarıcı Parfüm

Afrodizyak içeren parfümlere verilen isimdir. Afrodizyak etkili parfümler, güç verir, libidoyu yani cinsel isteği canlandırır ve şehveti arttırır, cinsel uyarılmaya yardımcı olur ve karşı cinsin sizi fark etmesini ve bu kokudan zevk almasını sağlar. Bu parfümler genellikle içerilerinde farklı ve dikkat çekici koku notaları bulundurur. Bu parfümler normal parfümlere göre çok daha etkili ve kalıcıdır.

Bayan Cinsel Parfüm

Bayan azdırıcı parfümler cinsellikle ilintili olmakla birlikte cezbedici aromasıyla beklenileni kolaylıkla karşılarlar. Pek çok kişinin arzu edip kullandığı ürün olarak bilinir ve parfümün kullanım esnasında spesifik yiyeceklerle birlikte kullanıldığında etkisinin daha da arttığı bilinir. Kadının koku reseptörleri ile beyin tarafından algılanır.

Beyin arzularımızı, duygularımızı ve heyecanlarımızı besleyen hormonlar salgılamamızı sağlar. Parfümün içerisinde feromon hormonunun bulunduğu da bilinmekle birlikte aynı zamanda feromon aşk ile ilgili hissettiğimiz duygularla ilişkilendirilir. Bu kimyasal salgılama gerçekleştiğinde kadın için çarpıcı bir aura oluşturur ve cinsel dürtülerinin uyanmasını sağlanır.

Pis kokan bir insan çok güzel ve ya çok yakışıklı olsa da sizin direk soğumanıza neden olur. Çok güzel kokan bir insanda aynı şekilde ona yaklaşmanıza neden olur. İnsanın doğasında koku çok önem taşıdığı içindir ki deterjanlar, oda spreyleri gibi hayatımızın birer parçası olmuş maddeler hep güzel kokulu yapılır. Kısacası en güçlü Afrodizyaklar kokulardır.

Afrodizyak Kokular

Afrodizyak Kokular oldukça yaygın satılmaktadır. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm online sitelerde karşınıza çıkacaktır. Bu siteleri iyi araştırarak satın almanız daha iyi olacaktır. Çünkü her şeyde olduğu gibi bu üründe de sahtecilik olabilir. Bu durumda sağlığınızı kötü etkileyebilir. Ayrıca WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm eczane raflarında yerini almıştır.

Etkileyici, baştan çıkarıcı özelliklere sahip bir kokudur. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm fiyatı oldukça makul bir üründür. Sitemizdeki kampanyalardan da dilerseniz faydalanabilirsiniz. Zevk ve kışkırtıcılığın adı olan WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm fiyatları ve ürünlerini sitemizden güvenle temin edebilir, partnerinize güzel anlar yaşatabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Parfümler

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.