WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Geciktirici

ST-9967

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Geciktirici Eczane Ürünü

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Viga 50000 geciktirici sprey erkeklerde erken boşalma geciktirici özelliği doğrultusunda kullanılan bitkisel içerikli cinsel ilişki takviyesidir. Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluklarının başında erken boşalma problemi gelir. Günümüzde özellikle orta ve ileriki yaşlardaki erkeklerin çok büyük bir çoğunluğu cinsel ilişkilerinde erken boşalmayla karşılaşır ve birlikteliği uzun süre boyunca sürdüremez. Erken boşalma sorunu cinsel ilişkinin henüz başlarında kişinin boşalma refleksini kontrol edememesi ve kısa süre içerisinde orgazm yaşaması durumudur. Bu problemle karşılaşan erkeklerin cinsel ilişkileri uzun süre boyunca devam etmez ve kişi bir türlü dilediği performansa ulaşamaz. Bu açıdan cinsel ilişkinin verimliliğine ciddi zararlar veren erken boşalma problemi hem erkeğin hem de partnerinin birliktelikten aldığı hazzı oldukça azaltmaktadır.

Viga 50000 gecikmeyi sağlayan sprey bu durumlarda kullanılması amacıyla üretilmiştir ve erken boşalmanın giderilmesindeki en doğal ürünlerden birisidir. Erken boşalma yaşayan erkekler Viga 50000 geciktirici spreyin etkileri sayesinde bu problemlerinden gayet kolay bir şekilde kurtularak uzun soluklu ilişkiler yaşayabilir. Erken boşalma neden olur? Derseniz, erkeklerde bu rahatsızlığı tetikleyen psikolojik ve fiziksel birçok neden bulunur. Örneğin travmalar, bunalım, gerginlik, aşırı stres, endişe, cinsel ilişki öncesi yaşanan heyecan ve korku ya da depresyon gibi durumlar erken boşalmanın en sık görülen psikolojik nedenlerindendir. Bunların yanı sıra alkol ve sigara gibi alışkanlıklar, damar hastalıkları ve kronik rahatsızlıklar, hormon dengesizliği veya yaşlılık nedeniyle cinsel fonksiyonlarda görülen azalmalarda erken boşalmayı ciddi anlamda tetikleyen fiziksel faktörledir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Her erkek cinsel ilişkilerinde performansının zirvesine ulaşarak hem kendisi hem de partneri açısından tam anlamıyla tatmin olmayı ister. Ancak uzun süreli birlikteliklerin önündeki en büyük engel erken boşalma problemidir. Neyse ki erken boşalma ne kadar yaygın görülen bir rahatsızlık olsa da, günümüzde Viga geciktirici sprey etkileri sayesinde tedavisi oldukça kolay bir hale gelmiştir. Viga 50000 geciktirici sprey erken boşalma tedavisinde uzman doktorların 1 numaralı tavsiyesidir ve içeriğindeki doğal formülü sayesinde oldukça uzun süreli bir orgazm sağlar. Viga 50000 geciktirici sprey içeriğinde saf bitki özlerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar ile bol miktarda vitamin ve mineral barındırmaktadır. Cinsel ürünler içerisinde oldukça güçlü bir eczane tavsiye geciktirici üründür.

İçeriği tamamıyla sağlıklı maddelerden üretilmiş olan Viga 50000 sprey bünyesinde vücuda zarar verebilecek olan herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez. Geciktirici etkisine gelecek olursak Viga 50000 sprey kullanımının akabinde penis etrafındaki damarların genişlemesini sağlayarak kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Ardından vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimlerin bloke edilmesini sağlayan Viga 50000 sprey aynı zamanda penis ucunda oldukça düşük bir uyuşma sağlamaktadır. Viga geciktirici spreyin penis ucunda sağladığı bu uyuşukluk hissi ve kişiye kazandırdığı vücut direnci sayesinde erkek cinsel ilişkide boşalma refleksini çok kolay bir şekilde kontrol edebilir ve ilişkiyi minimum 15 – 20 dakika aralığında zorlanmadan sürdürebilir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Viga 50000 geciktirici sprey cinsel ilişkiden 20 dakika kadar önce kullanılmalıdır. Kullanımda Viga geciktirici spreyin penis ucuna 3 – 4 fıs olacak şekilde püskürtmeniz yeterlidir. Akabinde geciktirici Viga spreyi penis çevresine ve testislere masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Kullanımdan sonra yaklaşık 5 – 10 dakika kadar Viga spreyin kurumasını ve emilmesini beklemeniz gerekir. Bu işlemin sonucunda dilerseniz penisinizi ıslak mendil ya da su ile temizleyebilir ve cinsel birlikteliğe başlayabilirsiniz. Viga 50000 geciktirici spreyler prezervatif ile kullanılabilir ve herhangi bir sakınca teşkil etmez. Kullanımda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkılmamalı ve günde bir defa kullanım yapılmalıdır.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Eczane

Viga geciktirici sprey eczane satışları kapsamında Türkiye’nin 1 numaralı cinsel sağlık eczanesi olan resmi satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Viga 50000 geciktirici sprey eczane garantili, faturalı, barkodlu ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Geciktirici Viga 50000 sprey siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde kampanyalı Viga 50000 geciktirici sprey eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.