WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Glide Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml

ST-5555

Viaxi Glide Vajinal Kuruluk Giderici Yenilebilir Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Glide çikolatalı kayganlaştırıcı jel 100 ml su bazlı ve renksizdir. Viaxi kayganlaştırıcı jel cinsel ilişkilerindeki hazzı ve zevki artırmak isteyen kişilerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bir ilişki takviyesidir. Viaxi jel cinsel birliktelikteki kayganlığı artırarak zevki maksimuma çıkarır ve ilişki esnasında meydana gelebilen birtakım cinsel işlev bozukluklarının giderilmesini sağlar. Kadınlarda cinsel ilişki esnasında meydana gelen en yaygın problemlerden birisi vajinal kuruluktur. Vajina kuruluğu cinsel ilişki esnasında vajinadaki ıslaklığın kaybedilmesi ve kayganlığın oldukça azalması durumudur. Vajinadaki doğal ıslaklık kaybedilecek olursa cinsel ilişki kadın için ağrılı ve sancılı bir sürece dönüşerek adeta kâbus haline gelmektedir. Bu bakımdan vajinal kuruluk kadının cinsel birliktelikten aldığı hazzın dibe vurmasına yol açar ve verimsiz ilişkilere neden olur.

Ağrılı birlikteliklerden kaçınarak, sağlıklı yöntemlerle performansınızın zirvesine ulaşmak için vajinal kuruluk probleminizi kesinlikle ihmal etmemeli ve en kısa süre içerisinde Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel 100 ml etkilerinden yararlanmalısınız. Viaxi Glide çikolatalı aromasıyla çiftlerin cinsel isteğini artırır ve ten uyumunu ciddi oranda güçlendirir. Ülkemizde özellikle düzenli bir cinsel hayata sahip olmak isteyen yüzbinlerce kişi ilişkilerinde kayganlaştırıcı jel etkilerinden yararlanmaktadır. Kayganlaştırıcı jellerin herhangi bir zararı bulunmaz ve bu ürünler tamamen doğal yöntemlerle birlikteliklerinizden aldığınız hazzı zirveye çıkarır. Sizde partnerinizle unutulmaz geceler yaşayarak performansınızda zirveye çıkmak için kayganlaştırıcı jel siparişlerinizi verebilir ve gönül rahatlığıyla kullanım yapabilirsiniz.

Viaxi Glide Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel Ne İşe Yarar?

Kadınlarda vajinal kuruluğu gidererek orgazmı artıran Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel 100 ml’lik boyutuyla satışa sunulan süper etkili bir cinsel ilişki takviyesidir. Viaxi kayganlaştırıcı tamamen su bazlıdır ve içeriğinde kişi bünyesine zarar verebilecek olan herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez. Ülkemizde güncel olarak binlerce çiftin düzenli olarak kullandığı Viaxi Glide klinik olarak da onaylanmış olan %100 güvenilir ve sağlıklı bir cinsel üründür. Her iki tarafında tatmin olduğu doyurucu birliktelikler için kayganlık oldukça önemlidir. Cinsel ilişkide kayganlığın kaybedilmesi ve vajinanın kuru halde kalması hem kadının hem de erkeğin aldığı zevki oldukça düşürerek verimsiz birlikteliklere yol açabilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına üretilmiş olan Viaxi Glide orgazm jeli kayganlaştırıcı etkisi doğrultusunda çiftlere unutulmaz birliktelikler sunmaktadır. Viaxi 100 ml jel vajina duvarlarının daralmasını sağlayarak kayganlığı maksimuma çıkarır ve özel bölgedeki hassasiyeti güçlendirir. Vajinada sağlanan bu kayganlık ve hassasiyet sayesinde kadının cinsel ilişki esnasında aldığı zevk normalin çok daha üzerine çıkmaktadır. Böylece kadın birey birlikteliklerinde muhteşem bir hazza ulaşabilir ve Viaxi Glide etki süresi boyunca defalarca kez şehvetli orgazmlar yaşayabilir. Bu açıdan orgazmı kolaylaştıran Viaxi cinsel istek artırıcı jeller kesintisiz birliktelikler sağlayarak çiftlerin eşsiz bir ten uyumu yakalamasına yardımcı olur.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Viaxi Glide çikolatalı kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden önce Viaxi kayganlaştırıcı jeli vajina etrafına ve klitorise masaj yoluyla iyice yedirmeniz kullanım açısından yeterli olacaktır. Dilerseniz penis üzerine de uygulayabilirsiniz. Çikolatalı Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel oral seks için uygundur ve herhangi bir sakınca teşkil etmez. Prezervatif ile birlikte kullanılabilir. Tamamen doğal içeriklerden üretilmiş olan kayganlaştırıcı jel vücutta herhangi bir leke, tahriş ya da renk bozukluğuna kesinlikle yol açmaz. 18 yaşının üzerindeki bütün bireylerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği kayganlaştırıcı 100 ml Viaxi Glide jellerin vücuda herhangi bir zararı asla bulunmamaktadır. Bu açıdan gönül rahatlığıyla kullanım yapabilir ve cinsel ilişkilerinizde yeni bir sayfa açarak maksimum zevke ulaşabilirsiniz.

Viaxi Glide Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml Eczane Fiyatları

Çikolatalı Viaxi Glide 100 ml kayganlaştırıcı jel eczane satışları kapsamında Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık eczanesi olan resmi satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Viaxi Glide çikolatalı kayganlaştırıcı jel eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Orijinal Viaxi kayganlaştırıcı siparişleriniz online eczanemiz üzerinden başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde kampanyalı Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel 100 mg eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kayganlaştırıcı Jel

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.