WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Super Viga 84000 Delay Krem
Super Viga 84000 Delay Krem

Super Viga 84000 Delay Geciktirme Kremi

ST-3603

Super Viga 84000 Delay Erken Boşalmayı Geciktirme Kremi

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Super Viga 84000 Delay geciktirme kremi erkeklere özel olarak üretilmiştir ve kadınlarda herhangi bir cinsel performans artırıcı etki göstermez. Süper Viga Delay 84000 geciktirici krem erkeklerde görülen erken boşalma probleminin tedavisinde kullanılmaktadır. Erken boşalmayı geciktiren Super Viga 84000 günümüzde bu kapsamda en sık kullanılan geciktirici kremlerden birisidir. Erken boşalma sorunu özellikle orta ve ileriki yaşlardaki erkeklerin cinsel hayatlarında en sık yaşadığı işlev bozukluğudur. Belli başlı bazı nedenlere bağlı olarak erken boşalma problemi genç yaşlardaki erkeklerde de ortaya çıkabilir. Cinsel ilişkide erkeğin boşalmayı kontrol edememesi ve birlikteliğin henüz başlarında orgazm yaşamasına erken boşalma sorunu adı verilir. Erkeklerde bu problemi tetikleyen psikolojik, fiziksel ve hormonsal birçok faktör bulunmaktadır.

Stres, endişe, bunalım, gerginlik, üzüntü, travma sonrası bozukluk ya da depresyon erken boşalmanın en sık görülen psikolojik nedenlerindendir. Bunların yanı sıra sigara ya da alkol gibi bağımlılıklar, kalp ve damar hastalıkları, kronik rahatsızlıklar, hormon bozukluğu ve yaşlılık nedeniyle cinsel fonksiyonlarda gerçekleşen azalmalarda fiziksel olarak erken boşalmayı ciddi anlamda tetikler. Bu gibi birçok duruma bağlı olarak meydana gelebilen erken boşalma sorunu kesinlikle ihmal edilmemelidir. Aksi takdirde bu rahatsızlık sertleşme sorunu ya da cinsel isteksizlik gibi diğer birtakım cinsel problemlerinde ortaya çıkmasına neden olabilir ve cinsel sağlığınız açısından ciddi sonuçlar doğurabilir.

Super Viga 84000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

84000 Super Viga geciktirici krem erkeklerin kabusu haline gelmiş olan erken boşalma sorununun tedavisi doğrultusunda üretilmiştir. Super Viga 84000 geciktirici krem içeriğinde bol miktarda vitamin, mineral ve saf bitki köklerinden elde edilmiş olan afrodizyak etkili doğal karışımlar barındırır. Viga geciktirici krem içeriği tamamıyla doğaldır ve bu ürün dermatolojik olarak onaylanmış olan güvenilir bir cinsel ilişki takviyesidir. Uzman doktorlarında erken boşalma sorunuyla karşılaşan kişilere 1 numaralı tavsiyesi olan Viga 84000 krem en etkili geciktirici ürünlerden birisidir ve içeriğinde herhangi bir koruyucu madde ya da kimyasal barındırmaz. Viga 84000 kullanan erkeklerin yorumlarına bakıldığında kişilerin %94’ünün geciktirici kremden memnun kaldığı ve olumlu geri dönüşlerde bulunduğu görülmektedir.

Bu açıdan oldukça beğenilen bir geciktirici olan süper Viga krem ülkemizde binlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Viga 84000 geciktirici krem kullanımının akabinde vücudu rahatlatır, kişinin gevşemesine yardımcı olur ve kan akışını hareketlendirir. Stresi ve gerginliği tamamen alan Viga krem aynı zamanda penis ucunda hissedilmeyecek kadar az miktarda bir uyuşukluk hissi meydana getirmektedir. Peniste sağlanan bu uyuşukluk cinsel ilişkiden alınan zevki kesinlikle etkilemez, aksine kayganlığı güçlendirerek daha da arttırır. Bu etkileriyle Viga 84000 cinsel uyarılma esnasında erkeğin boşalmayı kolayca kontrol edebilmesini sağlayarak orgazm süresini en az 15 – 20 dakika aralığında arttırmaktadır.

Super Viga 84000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Tıpkı diğer geciktiricilerde olduğu gibi Viga 84000 geciktirme kreminin de kullanımı oldukça basittir. Kullanımda cinsel ilişkiden 15 dakika önce bir nohut büyüklüğündeki Viga kremin penis ucuna sürülerek, penis etrafına ve testislere masaj yoluyla iyice uygulanması gerekmektedir. Bu işlemin akabinde ortalama 5 – 10 dakika aralığında süper Viga kremin emilmesini ve kurumasını bekleyiniz. Ardından penisinizi ıslak mendile ya da su yardımıyla temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Viga kullanımında belirtilen dozun üzerine çıkılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmez ve kullanımda belirtilen talimatların dışına çıkılmamalıdır. Süper Viga 84000 prezervatif ile kullanılabilir. 18 yaşının üzerindeki her erkeğin kullanabileceği süper Viga 84000 Delay krem vücutta herhangi bir kararma, leke ya da tahrişe yol açmaz.

Super Viga 84000 Delay Geciktirici Krem Eczane Satış

Super Viga geciktirici krem eczane siparişlerinizi uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme yöntemlerinden yararlanarak online eczanemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde orijinal Super Vega 84000 geciktirici Delay krem eczane garantili, faturalı, barkodlu ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Orijinal Delay 84000 geciktirici krem siparişleriniz sitemiz üzerinden ülkemizin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde kampanyalı Super Viga 84000 geciktirici krem eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Geciktirici Krem

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.