WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Super Viga 150000
Super Viga 150000

Super Viga 150000 Geciktirici Krem

ST-3620

Super Viga 150000 Çabuk Boşalmayı Önlemek İçin Geciktirici Krem

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Super Viga 150000 geciktirici krem cinsel ilişkilerinde erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir performans artırıcıdır. Viga 15000 geciktirici krem doğal etkili içeriği sayesinde erken boşalma problemini sağlıklı bir şekilde gidermekte ve erkeklere hayal ettikleri uzun soluklu birliktelikleri sağlamaktadır. Erken boşalma sorunu günümüzde neredeyse her erkeğin belli dönemlerde karşılaştığı oldukça yaygın bir rahatsızlıktır. Dünya çapında milyonlarca kişinin yaşadığı bu problem ülkemizde de özellikle orta ve ileriki yaşlardaki erkeklerin yarısından çoğunda görülmektedir. Cinsel uyarılma esnasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesi ve normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde boşalmasına erken boşalma problemi adı verilir.

Cinsel hayatında bu rahatsızlıkla karşılaşan erkekler birlikteliklerinde ortalama 1 – 3 dakika içerisinde orgazm olmaktadırlar. Bu durum erkek için olduğu kadar partnerinin de birliktelikten aldığı zevki ciddi anlamda düşürerek verimsiz ve kalitesiz ilişkilere yol açmaktadır. Erken boşalma neden olur? Derseniz, bu problemi tetikleyen psikolojik ve fizyolojik birçok faktör bulunur. Örneğin sosyal hayatınızda yaşadığınız aşırı stres, bunalım, üzüntü, zihinsel yorgunluk, travmalar, gerginlik ya da depresyon gibi durumlar erken boşalmaya yol açan psikolojik nedenlerdir. Fiziksel olaraksa bazı kronik hastalıklar, sigara ve alkol gibi alışkanlıklar, hormon düşüklüğü ya da yaşın ilerlemesi sonucunda cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar erken boşalma nedenlerine örnek olarak gösterilebilir.

Super Viga 150000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir?

Super Viga geciktirici krem penisteki hassasiyeti azaltarak cinsel zevki uzatmak ve erken boşalmanın giderilmesini sağlamak için üretilmiş olan üstün kaliteli bir orgazm geciktiricidir. Erken boşalma tedavisinde kullanılabilecek olan en etkili ve en uzun süreli geciktiricilerden birisi olan Super Viga 150000 içeriğinde yüksek miktarda E vitamini, mineral ve geciktirici etkili bitki özlerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırır. Uzman doktorlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olan Super Viga krem ülkemizde erken boşalma sorunuyla karşılaşan binlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Super Viga 150000 krem kullanıcı yorumlarında yakaladığı üstün başarı sayesinde kalitesini ve etkilerini tam anlamıyla kanıtlamış olan güvenilir bir geciktiricidir.

Erkeklerde Super Viga geciktirici krem kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hareketlendirerek penis bölgesindeki damarların genişlemesini sağlar. Ardından vücuttaki sinirleri yatıştırarak özgüveni artıran ve sakinleştirici bir etki gösteren Super Viga aynı zamanda penis ucunda çok hafif bir uyuşukluk meydana getirmektedir. Super Viga 150000 geciktirici kremin peniste sağladığı bu uyuşukluk yalnızca hassasiyeti hissedilmeyecek derecede azaltmaktadır ve birliktelikten alınan hazzı kesinlikle düşürmez. Geciktirici Viga 150000 krem etkileri sayesinde erkek birey cinsel uyarılma sırasında boşalmayı zorlanmadan kontrol edebilir ve ilişkiyi uzun süre boyunca sürdürebilir. Böylece süper Viga 150000 erken boşalmayı tamamıyla sağlıklı bir şekilde önleyerek erkeğin orgazm süresini 15 – 20 dakika aralığında uzatmaktadır.

Super Viga 150000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Süper Viga 150000 geciktirici krem kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 15 dakika kadar önce yapılmalıdır ve oldukça kolay bir işlemdir. Kullanımda bir nohut tanesi büyüklüğündeki Super Viga geciktirici krem penis ucuna sürülerek, masaj yoluyla penis etrafına ve testislere iyice uygulanmalıdır. Bunun devamında yaklaşık 10 dakika kadar Super Viga spreyin emilmesini ve iyice kurumasını beklemeniz gerekir. Geciktirici krem kuruduktan sonra penisinizi su ya da ıslak mendille temizleyebilir ve cinsel ilişkiye başlayabilirsiniz. Viga geciktirici krem prezervatif ile kullanıma uygundur ve herhangi bir sakına teşkil etmez. Kullanımda belirtilen dozun üzerine çıkmanız uyuşukluk hissini artırabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. 18 yaşının üzerindeki bütün erkekler Süper Viga orgazm uzatıcı krem kullanımı yapabilir.

Super Viga 150000 Geciktirici Krem Eczane Fiyatları

Super Viga geciktirici krem eczane satışları kapsamında uygun ve kampanyalı fiyatlarıyla resmi internet sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Super Viga 150000 geciktirici krem eczane garantili, faturalı, bandrollü ve onaylı olarak satışa sunulmaktadır. Süper Viga geciktirici krem siparişlerinizi sitemiz aracılığıyla İstanbul merkezli olarak ülkemizin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde cinsel hayatınızda uzun soluklu birliktelikler yaşayarak hayal ettiğiniz performansa ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Super Viga geciktirici krem eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geciktirici Krem

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.