WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Super Dooz Dragon 34000
Super Dooz Dragon 34000

Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

ST-3600

Super Dooz Dragon 34000 Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Super Dooz Dragon 34000 geciktirici sprey yalnızca erkek bireylere özel olarak üretilmiş olan doğal cinsel ilişki takviyesidir. Super Dooz geciktirici sprey erkeklerde görülen erken boşalma probleminin tedavisi doğrultusunda üretilmiştir. Erken boşalmayı önleyen Super Dooz 34000 Dragon geciktirme spreyi bu doğrultuda tercih edilebilecek en etkili ve en uzun süreli ürünlerden birisidir. Erken boşalma problemi her erkeğin cinsel hayatında karşı karşıya kalabileceği, oldukça yaygın bir rahatsızlıktır. Ülkemizde en sık görülen cinsel işlev bozukluğu olan erken boşalma problemi genellikle orta ve ileriki yaşlarda meydana gelmektedir. Erken boşalma nedir? Derseniz, cinsel ilişki esnasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesi ve çok kısa bir süre içerisinde orgazm yaşaması durumudur.

Yani bu rahatsızlık kısa süreli ve keyifsiz birlikteliklere neden olarak hem erkeğin hem de partnerinin birliktelikten aldığı hazzı minimuma indirir. Bu açıdan erken boşalma sorunu erkek için olduğu kadar partneri içinde oldukça can sıkıcıdır ve tedavi edilmediği takdirde çiftler arasındaki ten uyumuna zarar vererek birtakım sorunlara yol açabilir. Erkeklerde erken boşalmanın nedenlerine örnek olarak gösterebileceğimiz psikolojik ve fiziksel birçok faktör bulunur. Stres, gerginlik, zihinsel yorgunluk, depresyon, üzüntü ya da bunalım erken boşalmanın en sık görülen psikolojik nedenleridir. Fiziksel açıdansa sigara ve alkol benzeri bağımlılıklar, kronik hastalıklar, hormon bozukluğu ya da yaşlılık nedeniyle cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar örnek olarak gösterilebilir.

Super Dooz Dragon 34000 Ne İşe Yarar?

Erkeklerde gecikmeyi sağlayan Dooz Dragon 34000 orgazm uzatıcı sprey erken boşalma tedavisindeki en doğal ve en etkili ilaçların başında gelmektedir. Uzman doktorlarında erken boşalma yaşayan kişilere 1 numaralı tavsiyesi olan Dooz Dragon geciktirici sprey süper etkili formülü doğrultusunda bu rahatsızlığı tamamıyla doğal yöntemlerle tedavi etmektedir. Super Dooz Dragon 34000 içeriğinde bol miktarda vitamin, mineral ve geciktirici bitki özlerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırır. Dooz Dragon 34000 içeriği tamamen bitkiseldir ve geciktirici sprey bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez. Bu açıdan erken boşalmanın doğal tedavisinde Dooz Dragon geciktirici sprey etkisinden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Dooz Dragon geciktirici kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hızlandırır ve peniste boşalmayı tetikleyen sinirleri geçici olarak bloke eder. Ardından penis bölgesine bol miktarda kan pompalayan Dooz Dragon penis ucunda oldukça hafif bir uyuşukluk meydana getirmektedir. Dooz Dragon 34000 geciktirici spreyin peniste sağladığı bu etkiler sonucunda erkek cinsel uyarılma esnasında boşalmayı gayet rahat bir şekilde kontrol altına alabilir ve birlikteliği uzun süre boyunca devam ettirebilir. Süper Dooz Dragon bu sayede erken boşalma problemini tamamıyla doğal yöntemlerle ortadan kaldırarak erkeğin orgazm süresini artırmakta ve cinsel ilişki süresini minimum 15 – 20 dakika aralığında uzatmaktadır.

Super Dooz Dragon 34000 Nasıl Kullanılır?

Dooz Dragon 34000 geciktirici sprey kullanımı cinsel birliktelikten ortalama 15 – 20 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda Dooz Dragon geciktirici spreyi penisin uç kısmına 3 – 4 kez olacak şekilde püskürtmeniz gerekmektedir. Ardından geciktirici spreyi masaj yoluyla penis etrafına ve dilerseniz testislere iyice yayarak uygulamanız kullanım kapsamında yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından ortalama 15 dakika kadar Dooz Dragon spreyin kurumasını ve emilmesini beklemeniz gerekir. Sprey kuruduktan sonra penisinizi ıslak mendil ya da su ile temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Dooz Dragon 34000 prezervatif ile kullanıma uygundur. Herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmayan Super Dooz Dragon 18 yaşının üzerindeki bütün erkekler tarafından kullanılabilir.

Super Dooz Dragon 34000 Eczane Sipariş

Erken boşalmayı önleyen Super Dooz 34000 geciktirici sprey eczane satışları doğrultusunda yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Super Dooz Dragon 34000 eczane garantili, faturalı ve Bakanlık tarafından onaylı olarak satışa sunulur. Geciktirici Super Dooz 34000 sprey siparişleriniz online sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde elinize teslim edilmektedir. Sizde cinsel ilişkilerinizde uzun süreli performans sergileyerek unutulmaz birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Super Dooz Dragon 34000 geciktirici sprey eczane fiyatlarından yararlanarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.