WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Stag 9000 Geciktirici
Stag 9000 Geciktirici

Stag 9000 Geciktirici Sprey

ST-3530

Orijinal Stag 9000 En Etkili Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Geciktirici Ürün

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Stag 9000 geciktirici sprey erkeklere özel olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir geciktiricidir. Stag 9000 geciktirici sprey cinsel ilişkide erkeğin orgazm süresini uzatarak, birliktelikten alınan hazzı ve tutkuyu artırmak için kullanılmaktadır. Bu doğrultuda Stag 9000 erkeklerde temel olarak erken boşalma rahatsızlığının tedavisinde kullanılır. Her erkek birlikteliklerinde uzun süre boyunca devam etmeyi ve güçlü bir performans göstermeyi ister. Ancak bu durumun önündeki en büyük engel erken boşalma rahatsızlığıdır. Erken boşalma problemi erkeğin cinsel uyarılma esnasında boşalma refleksini kontrol etmekte zorlanması ve ilişkinin henüz başlarında orgazm yaşaması durumudur. Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluklarından birisi olan erken boşalma problemi genç yaşlarda da görülebilir ancak genellikle orta ve ileriki yaşlardaki bireylerde oldukça yaygın olarak meydana gelmektedir.

Neden erken boşalıyorum? Derseniz, bu rahatsızlığı tetikleyen psikolojik ve fiziksel çeşitli birçok neden bulunur. Örneğin sosyal hayatın getirdiği stres, gerginlik, travmalar, üzüntü, bunalım, endişe ya da depresyon gibi durumlar cinsel hayatınızda erken boşalmaya yol açabilecek olan psikolojik faktörlerdir. Fiziksel açıdansa sigara veya alkol gibi uzun süredir devam eden alışkanlıklar, kalp ve damar hastalıkları, bazı kronik rahatsızlıklar, hormon bozukluğu ya da yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar erken boşalmayı ciddi anlamda tetikler. Bu noktada kişinin yapması gereken şey, erken boşalma problemini kesinlikle ihmal etmemesi ve en kısa süre içerisinde Stag 9000 geciktirici sprey etkilerinden yararlanmasıdır.

Stag 9000 Geciktirici Sprey Nedir, Ne İşe Yarar?

Stag 9000 orgazmı artıran geciktirici sprey erken boşalma tedavisi kapsamında erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bir ilişki takviyesidir. Stag 9000 günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılan, etkisini ve kalitesini kanıtlamış olan bir geciktiricidir. Ülkemizde de özellikle son yıllarda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olan Stag 9000 erken boşalma tedavisi kapsamında uzmanların kişilere 1 numaralı tavsiyesidir. Stag 9000 içeriğinde yüksek oranda vitamin, mineral ve saf bitki özlerinden üretilmiş olan yağlar ile doğal karışımlar barındırmaktadır. Dermatolojik olarak bütün testlerden onay almış olan Stag 9000 sprey erken boşalmayı tamamıyla doğal yöntemlerle geciktirir ve etki süresi boyunca ortadan kaldırır.

Cinsel ilişki süresini artırarak çiftler arasındaki ten uyumunu güçlendiren Stag 9000 Delay sprey piyasadaki en etkili geciktiricilerden birisidir. Bu doğrultuda Stag geciktirici sprey kullanımının akabinde penis çevresindeki damarların genişlemesini sağlayarak kan akışını hızlandırır ve vücuttaki erken boşalmaya meyilli enzimleri bloke eder. Ardından penis ucunda çok hafif düzeyde bir uyuşukluk meydana getiren Stag 9000 cinsel ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini kontrol etmesini oldukça kolaylaştırmaktadır. Böylece erkek cinsel ilişki sırasında boşalmayı gayet rahat bir biçimde kontrol altına alabilir ve birlikteliği uzun süre boyunca sürdürebilir. Bu doğrultuda Stag 9000 geciktirici sprey erken boşalmayı minimum 15 – 20 dakika aralığında geciktirmekte ve çiftlere uzun soluklu birliktelikler sunmaktadır. 

Stag 9000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

  • Stag 9000 geciktirici spreyin kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 10 dakika kadar önce yapılır.
  • Kullanımda Stag geciktirici spreyi iyice çalkalamanız ve penis ucuna 3 – 4 fıs olacak şekilde püskürtmeniz gerekmektedir.
  • Ardından Stag spreyi masaj yöntemiyle penis etrafına ve testislere yaymanız kullanım açısından yeterli olacaktır.
  • Bu işlemin akabinde yaklaşık 5 dakika kadar geciktirici spreyin iyice kurumasını ve emilmesini bekleyiniz.
  • Geciktirici sprey kuruduktan sonra penisinizi ıslak mendil ya da su yardımıyla temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
  • Stag 9000 kullanımında belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkılmamalı ve aşırı dozdan uzak durulmalıdır.

Stag 9000 Geciktirici Sprey Eczane Fiyatı

Stag 9000 geciktirici sprey eczane satışları kapsamında uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme yöntemleriyle yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Stag 9000 geciktirici sprey eczane garantili, faturalı, barkodlu ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Stag 9000 siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde teslim edilmektedir. Stag 9000 en ucuz fiyatlarıyla sitemizde satışa sunulur ve çeşitli kampanyalarla desteklenmektedir. Sizde partnerinizle uzun soluklu birliktelikler yaşayarak unutulmaz bir deneyime sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Stag 9000 geciktirici sprey eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.