WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Rhino Long Power
Rhino Long Power

Rhino Power Geciktirici Sprey

ST-3011

Rhino Power Geciktirici Sprey Eczane Satış Fiyatı Sitemiz de Kampanyalıdır

850,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Rhino Power geciktirici sprey erkeklere özel olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir cinsel ilişki takviyesidir. Erkeklerde gecikmeyi sağlayan Rhino Power sprey temel olarak erken boşalma probleminin tedavisinde kullanılmaktadır. Erken boşalma rahatsızlığı cinsel ilişki sırasında erkeğin normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olması durumudur. Günümüzde erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel işlev bozukluklarının başında gelen erken boşalma problemi genç yaşlarda da görülebiliyor olsa dahi, genellikle orta ve ileriki yaşlarda iyice yaygınlaşmaktadır.

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler birlikteliği uzun süre boyunca sürdüremez ve bu durum hem kendilerinin hem de partnerlerinin birliktelikten aldığı hazzı ciddi oranda zedeler. Kısaca özetlemek gerekirse, hem erkek hem de kadının tam olarak tatmin olduğu verimli birliktelikler için uzun süre devam eden bir cinsel ilişki gerekmektedir.

Özellikle partnerini tam anlamıyla tatmin etmek isteyen erkekler için bu oldukça önemlidir ve cinsel ilişkiyi mutlaka olabildiğince devam ettirmelidir. Erken boşalma problemi ihmal edilecek olursa zaman içerisinde partnerinizle olan ten uyumunuza büyük zararlar verebilir ve devamında cinsel isteksizlik ya da ereksiyon sorunu gibi diğer birtakım rahatsızlıkları tetikleyebilir. Bundan dolayı eğer erken boşalma yaşıyorsanız, bu rahatsızlığınızı göz ardı etmemeli ve acilen Rhino Power geciktirici etkisinden yararlanmalısınız. Rhino Power sprey geciktirici etkisiyle erken boşalmayı tamamen ortadan kaldırır ve uzun soluklu birliktelikler sağlar.

Rhino Power Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Erkeklerde orgazmı uzatmak için kullanılabilecek ilaçlar kapsamında üretilmiş olan birçok ürün bulunur. Ancak Rhino Power gerek güçlü geciktirici özelliği, gerekse uzun süreli etkisiyle bu ilaçlar arasında en sık kullanılan geciktiricilerden birisi olmayı başarmıştır. Rhino sprey erken boşalma tedavisinde uzman doktorların 1 numaralı tavsiyesidir. Rhino Power sprey içeriğinde geciktirici etkili saf bitkisel karışımlar barındırmaktadır. Bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermeyen Rhino sprey yorumlarında da büyük bir olumlu geri dönüş elde edilmiştir ve kullanıcıların %96’sı geciktirici etkilerinden memnun kalmıştır. Erkeklerde Rhino Power gecikmeyi sağlayan sprey kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hareketlendirir ve penis çevresindeki damarların genişlemesini sağlar.

Böylece penisteki kan miktarını artıran Rhino Power aynı zamanda vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimleri bloke ederek penis ucunda çok hafif miktarda bir uyuşukluk meydana getirmektedir. Cinsel gücü artırarak penis ucunda oluşturduğu uyuşukluk sayesinde Rhino Power cinsel uyarılma esnasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edebilmesini sağlar ve orgazm süresini artırır. Rhino Power geciktirici spreyin penis ucunda sağladığı bu uyuşukluk hissi ilişkiden alınan hazzı kesinlikle düşürmez, aksine erkeğin performansını artırarak uzun süreli ve tutkulu birliktelikler sağlar. Rhino Power geciktirici etkisiyle erkeğin orgazm süresini minimum 15 – 20 dakika aralığında uzatmakta ve kişiye muhteşem bir vücut direnci kazandırmaktadır.

Rhino Power Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Rhino Power geciktirici kullanımı çok basittir. Cinsel ilişkiden ortalama 15 – 20 dakika önce kullanılmalıdır. Kullanımda Rhino Power sprey penis ucuna 3 – 4 fıs olacak şekilde püskürtülmeli ve masaj yoluyla penis etrafıyla testislere iyice dağıtılmalıdır. Bu işlemin akabinde 15 dakika kadar spreyin iyice emilmesini ve kurumasını beklemeniz gerekir. Ardından dilerseniz ıslak mendile ya da su yardımıyla penisinizi temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Kullanımda belirtilen dozun üzerine çıkılması uzman doktorlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmez ve daha çok verim almak amacıyla aşırı doz yapılmamalıdır. Günde bir kere kullanım gerçekleştirilmelidir. Rhino Power geciktirici spreyin herhangi bir yan etkisi bulunmaz ve vücutta yara, leke ya da kararmaya kesinlikle yol açmaz.

Rhino Power Geciktirici Sprey Eczane Satış

Rhino Power geciktirici sprey eczane siparişlerinizi resmi satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal Rhino Power geciktirici sprey eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Rhino Power geciktirici siparişleriniz online eczanemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilir. Sitemizde Rhino Power sprey fiyatları herkesin ulaşabileceği uygun miktarlar üzerinden belirlenmiştir ve çeşitli kampanyalarla desteklenir. Sizde kampanyalı Rhino Power geciktirici sprey eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.