WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Proloonging Delay Creme For Men
Proloonging Delay Creme For Men

Proloonging Delay Geciktirici Krem For Men

ST-3000

Proloonging Delay Erken Boşalmayı Geciktirici Krem For Men

659,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Proloonging delay geciktirici krem for men geciktirici erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bir cinsel performans takviyesidir. Proloonging Delay krem erkeklerde görülen erken boşalma probleminin tedavisi doğrultusunda kullanılmaktadır. Geciktirici etkisiyle bilinen ve günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılan Proloonging Delay krem ülkemizde de özellikle son yıllarda kullanımını ciddi oranda artırmış ve geniş bir kullanıcı kitlesine yayılmayı başarmıştır. Erken boşalma rahatsızlığı güncel olarak erkeklerin cinsel ilişkilerinde en sık yaşadığı işlev bozukluklarından birisidir ve neredeyse her erkek cinsel hayatının belli başlı dönemlerinde bu problemle baş başa kalmaktadır. Cinsel ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesi ve normale nazaran oldukça kısa bir süre içerisinde boşalmasına ‘’erken boşalma’’ adı verilir.

Erkeklerde psikolojik, fiziksel ve hormonsal birçok faktöre bağlı olarak meydana gelebilen erken boşalma problemi genellikle orta ve ileriki yaşlarda ciddi oranda yaygınlaşmaktadır. Eğer genç yaşlarda erken boşalma problemi yaşıyorsanız bunun nedeni muhtemelen psikolojiktir. Örneğin cinsel ilişki öncesi yaşadığınız aşırı stres, heyecan, korku, tedirginlik ya da endişe boşalma refleksinizi kontrol etmenizi zorlaştırabilir ve erken boşalmaya yol açabilir. Ancak genellikle bu problem daha ileriki yaşlarda fiziksel faktörlerden dolayı ortaya çıkar. Sigara ve alkol gibi bağımlılıklar, kalp ve damar hastalıkları, kronik rahatsızlıklar, hormon dengesizliği ve yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar erkeklerde erken boşalmanın nedenlerindendir.

Proloonging Delay Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Proloonging Delay gecikmeyi sağlayan kremler erken boşalma tedavisinde kullanılabilecek olan en etkili ve en güvenilir ürünlerden birisidir. Günümüzde uzman doktorların erken boşalmanın giderilmesi doğrultusunda kişilere 1 numaralı tavsiyesi olan Proloonging geciktirici kremler içeriğinde geciktirici özlü bitkilerden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırmaktadır. Proloonging geciktirici krem içeriği tamamen bitkiseldir ve bu ürünler bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine yer vermez. Bu açıdan %100 sağlıklı maddelerden elde edilmiş olan Proloonging Delay geciktirici krem erken boşalmayı tamamıyla doğal yöntemlerle tedavi etmekte ve erkeğin orgazm süresini artırmaktadır. Proloonging geciktirici krem etkilerini kullanımdan kısa süre sonra göstermeye başlar. Vücuttaki kan akışını hızlandıran geciktirici krem aynı zamanda penis etrafındaki damarlarında esnemesini sağlamaktadır.

Ardından genişleyen bu damarlara bol miktarda kan pompalayan Proloonging aynı zamanda vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimleri bloke eder ve penis ucunda oldukça hafif miktarda bir uyuşukluk meydana getirir. Böylece erkek cinsel uyarılma sırasında boşalmayı gayet kolay bir şekilde kontrol edebilir ve birlikteliği zorlanmadan uzun süre boyunca devam ettirebilir. Proloonging Delay kremin peniste meydana getirdiği uyuşukluk çok düşük düzeydedir ve birliktelikten alınan zevki kesinlikle düşürmez. Aksine kayganlığı artırarak penisi dolgunlaştıran Proloonging krem erkeğin orgazm süresini minimum 15 – 20 dakika aralığında uzatarak uzun soluklu ve tutkulu birlikteliklere olanak sağlamaktadır.

Proloonging Delay Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Proloonging Delay krem kullanımı gayet pratiktir. Proloonging kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 20 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir nohut büyüklüğündeki Proloonging geciktirici kremin penis ucuna sürülerek testislere ve penis etrafına masaj yöntemiyle iyice yaydırılması gerekmektedir. Bu uygulamanın ardından kremin iyice emilmesini ve kurumasını bekledikten sonra cinsel ilişkiye girebilir ve geciktirici krem etkilerinden yararlanabilirsiniz. Proloonging geciktirici prezervatif ile kullanıma uygundur. Kullanımda belirtilen dozun üzerine çıkılması Proloonging etkisini artırmaz, aksine birliktelikten alınan hazzı düşürebilir. Bundan dolayı kişilerin doz aşımından mutlaka uzak durmaları ve talimatlara uygun olarak kullanım yapmaları gerekmektedir. Tamamıyla doğal bitkisel karışımlardan elde edilmiş olan Proloonging geciktirici kremin herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmamaktadır.

Proloonging Delay Geciktirici Krem Eczane Satış

Erkeklerde orgazmı uzatan Proloonging Delay geciktirici krem eczane satışları kapsamında resmi web adresimiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal bandrollü Proloonging Delay geciktirici krem eczane garantili, faturalı, barkodlu ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Güvenilir Proloonging Delay krem siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde cinsel hayatınızda yeni bir sayfa açarak uzun soluklu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Proloonging Delay geciktirici krem eczane fiyatlarından yararlanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geciktirici Krem

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.