WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Maxman Bayan Azdırıcı Damlalar
Maxman Bayan Azdırıcı Damlalar

Maxman Bayan Azdırıcı Damla

ST2410

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Cinsel İsteksizlik Tedavisi Cinsel Uyarıcı Damla

459,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Maxman bayan azdırıcı damla kadınların kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir cinsel performans ilacıdır. Kadınlarda cinsel gücü artırma doğrultusunda kullanılan bayan azdırıcı Maxman damla kişi vücudunda çeşitli birçok etki gösterir. Kadınlar cinsel anlamda oldukça güçlü ve isteklidirler. Ancak belli başlı bazı durumlara bağlı olarak neredeyse her kadın bazı dönemlerde cinsel işlev bozukluklarıyla karşı karşıya kalır. Bu kapsamda cinsel isteksizlik, vajinal kuruluk ve orgazm olamama problemleri kadınlarda en sık görülen cinsel işlev bozukluklarıdır. Genç yaşlarda da görülebiliyor olsa da bu problemler genellikle orta ve ileriki yaşlardaki kadınlarda oldukça yaygın olarak meydana gelmektedir. Cinsel hayatında isteksizlik yaşayan bir kadının birliktelikten aldığı zevk ciddi oranda düşer.

Bu durum hem vajinanın ıslanmasını zorlaştırır hem de cinsel ilişki uzun süre boyunca devam etse de orgazm yaşanamaz. Bu açıdan ortaya tek tarafın tatmin olduğu verimsiz ve keyifsiz birliktelikler doğuran cinsel isteksizlik sorunu kesinlikle ihmal edilmemesi gereken oldukça ciddi bir rahatsızlıktır. Kadınlarda görülen cinsel bozukluklar psikolojik, fiziksel ve hormonsal birçok nedene bağlı olarak meydana gelebilir. Günlük hayatın getirdiği stres, bunalım, üzüntü, gerginlik ya da depresyon kadınlarda cinsel isteği düşüren psikolojik etkenlerdir. Bunun haricinde alkol ve sigara gibi alışkanlıklar, bazı kronik hastalıklar, hormon bozukluğu, menopoz ya da yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan düşüşlerde kadınların cinsel performansını zedeleyen fiziksel faktörlerdir.

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Nedir, Etkileri Nelerdir?

Kadınlarda cinsel isteği artıran Maxman bayan azdırıcı orgazm damlası bu kapsamda kullanılabilecek olan en etkili ürünlerden birisidir. Maxman bayan uyarıcı damla içeriğinde saf bitki köklerinden elde edilmiş olan afrodizyak içerikli doğal karışımlar barındırmaktadır. Tamamıyla sağlıklı bileşenlerden üretilmiş olan Maxman kadın azdırıcı içeriğinde herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez. Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran azdırıcı damlalar arasındaki en etkili ürünlerden birisi olan Maxman kullanıcı yorumlarında da büyük bir başarı sağlamıştır ve ülkemizde binlerce kadın tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Bayan azdırıcı etkilerine gelecek olursak Maxman orgazm damlası kullanımının akabinde kadın vücudundaki kan akışını hızlandırır, cinsel dürtüleri uyandırır ve kadınsı hormonların serbest bırakılmasını sağlar.

Böylece azdırıcı etki göstererek cinsel isteği kısa süre içerisinde maksimuma çıkaran Maxman kadın azdırıcı damla aynı zamanda vajinadaki duyarlılığı ve hassasiyeti de büyük oranda yükseltmektedir. Vajinada sağlanan bu hassasiyet sayesinde kadın cinsel ilişki sırasında normale göre 5 kat daha fazla zevk alır. Kadının birliktelik esnasında hazzın doruklarına ulaşmasını sağlayarak birlikteliğe muhteşem bir tutku kazandıran Maxman azdırıcı damla orgazmı kolaylaştırır ve etki süresi boyunca kadının defalarca kez hem kolay hem de şiddetli orgazmlar yaşamasını sağlar. Maxman bayan azdırıcı orgazm damlaları kadınların unutulmaz birliktelikler geçirmesini sağlayarak çiftler arasında çok güçlü bir ten uyumu inşa etmektedir.

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Kadınlarda orgazmı artıran Maxman bayan azdırıcı damla kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 15 – 20 dakika kadar önce yapılmalıdır. Kullanımda Maxman bayan azdırıcı damlayı bir bardak su, kahve ya da meyve suyu gibi bir içeceğe 7 – 8 damla olacak şekilde damlatmanız gerekmektedir. Dilerseniz doğrudan dilaltına 4 -5 damla damlatarak da kullanım yapabilirsiniz. Maxman uyarıcı damlanın alkol ya da asitli içeceklerle birlikte tüketilmesi ürünün azdırıcı etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Günde bir defa kullanım yapılmalı ve talimatlarda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkılmamalıdır. Diyabet ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli ilaç kullananların ve hamile ya da emziren kadınların Maxman uyarıcı azdırıcı damla kullanımından önce doktorlarına danışmaları gerekir.

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Eczaneden Satın Al

Maxman Bayan azdırıcı damla eczane satış noktası olan resmi internet sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Maxman bayan azdırıcı damla eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Orijinal Maxman uyarıcı damla siparişleriniz online eczanemiz aracılığıyla Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza telsim edilmektedir. Sizde partnerinizle tutku dolu birliktelikler yaşayarak performansınızın zirvesine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Maxman bayan azdırıcı damla eczane satış fiyatlarından yararlanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bayan Azdırıcı Damla

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.