WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Libigran Azdırıcı Hap
Libigran Azdırıcı Hap

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Tablet

ST-06661

Libigran 100 mg Bayan Azdırıcı Libido Artırıcı 8 Tablet

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Libigran 100 mg Kadınlara Özel Bayan Azdırıcı Hap

Cinsel istekte azalma gibi sorunlar yalnız erkeklerde değil, aynı zamanda kadınlarda da çok sık karşılaşılan bir cinsel sağlık sorunudur. Bu sorunun temelinde yaşam standartları ve çevresel etkiler yer alır. İlk olarak doğal yöntemler ile kadınların isteğini arttırmak sağlanır. Fakat böyle bir durum etki göstermez ise libigran 100 mg bayan azdırıcı tablet kadın azdırıcılar arasında en etkili sonucu almanızı sağlar.

Azdırıcı kullanımında her aşamada dikkatli davranmanız gerekir. Kaliteli ürün tercihi yapmanız sağlığınız açısından çok önemli bir konusudur. Kadınlarda cinsel isteksizliğin neden meydana geldiği de merak edilen konular arasında yer alır. İlk olarak bu konuda bilgi edinmeniz gerekir.

Kadınlarda Neden Cinsel İsteksizlik Olur?

Kadınlarda ve erkeklerde meydana gelen cinsel isteksizlik sorunu pek çok farklı sebebe bağlı olarak meydana gelir. Bu tarz cinsel sağlık sorunları çok normal kabul edilir. Fakat etkili bir sonuç alabilmek adına doğru ürün kullanımı gerekir. Şu gibi sebeplerden kaynaklı isteksizlik durumu meydana gelir;

  • Uzun süredir cinsel birlikteliğin yaşanmaması isteksizliği doğurur.
  • Dengesiz uyku ve az uyku gibi etkenler vardır.
  • Düzenli ve sağlıklı beslenmeyen kadınlarda cinsel isteksizlik durumuna rastlanır.
  • Stresli ve sıkıntılı çalışma şartlarında olan kadınlarda cinsel isteksizlik gibi sorunlar çok sık meydana gelir.

Bu sorunlardan bir ya da birkaç tanesi mevcut ise ilk olarak yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir. Terapiler ile de bu isteksizlik durumunu ortadan kaldırmak mümkün olur.

Libigran 100 mg Ne Kadar Süre Etkilidir?

Libigran kadınlara özgü olan bir bayan azdırıcı ilaçtır. Bu ilacın kullanımı esnasında çok dikkatli davranmak ve kullanım şartlarını mutlaka okumak gerekir. Libigran kullanımı ile birlikte etkisi 12 saat ile 18 saat arasında kalıcılık gösterir.

Bu ilaç sayesinde kadınlar cinsel ilişkide çok daha istekli bir hale gelirler. Kadınların istekli olması hem erkek hem de kadınlar için son derece etkili bir cinsel birliktelik imkanı sağlar. Kişinin bedenini tanıması ve buna uygun kullanım göstermesi çok önemlidir.

Etkili kullanım için dozların tercihi konusunda dikkatli davranmanız gerekir. Kısa sürede etkili sonuç almak isteyen kişiler 100 mg tercihinde bulunabilirler. Daha uzun vadede, tedavi amacı ile kullanacak olan kişiler ise 5 mg olan formları tercih ederler.

Libigran 100 mg Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kadın azdırıcı ilaçlardan biri olan Libigran 100 mg kısa sürede etkisini göstermesi ile de ön plana çıkar. Cinsel birliktelik öncesi kadınların 20 dakika içerisinde kullanması etkisini görmek için yeterli olacaktır.

İlacın kullanımında uygun dozların tercih edilmesi ile istenen sonucu daha kısa sürede elde etmek mümkün olur. Kişiden kişiye bağlı olarak etki sürelerinde de değişiklikler meydana gelir. Uzun süredir bu ilacı kullanan kişilerde tedavi edici bir durum meydana gelir. Cinsel yaklaşım sonrası kadının fazla istekli olması olumlu yönde etki yaptığının kanıtıdır.

Libigran 100 Mg İlacını Kimler Kullanamaz?

Etkili kadın azdırıcı ilaçlardan biri olan Libigran 100 mg ilacını herkesin kullanması uygun değildir. Özellikle hamile olan ya da hamilelik şüphesi olan kişilerin kullanması gebelik açısından son derece sakıncalı bir durumdur.

65 yaşın üzerinde olan kişilerde de çok ciddi yan etkiler meydana gelebileceği için kullanım konusunda dikkatli davranmak gerekir. Kronik hastalığı olan ve sürekli ilaç kullanmak durumunda olan kadınların kullanımında sınırlama getirmesi gerekir. Başka ilaçlar ile beraber alınması yan etkilerin daha ciddi bir şekilde oluşmasına sebep olan bir durumdur. 

 

Bayan Azdırıcı Hap

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.