WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
KLG Geciktirici Hap
KLG Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet

ST2010

KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet 16 Tablet Cinsel İlaç

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

KLG geciktirici hap 8 adet + cinsel güç artırıcı ereksiyon hapı 8 adet eczane satışları kapsamında Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık platformu olan yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal KLG geciktirici ve sertleştirici haplar eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulan güvenilir ürünlerdir. Cinsel güç artırıcı KLG hap siparişleriniz online eczanemiz aracılığıyla başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır.

KLG geciktirici siparişlerinizde mahremiyet esas alınmakta ve siparişleriniz gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde cinsel hayatınızda hayal ettiğiniz performansa ulaşarak partnerinizle doyurucu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı KLG geciktirici hap eczane satış fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KLG Geciktirici Ve Sertleştirici Hap Nedir?

KLG sertleştirici ve geciktirici ereksiyon hapları 8’li tabletler halinde satışa sunulan bitkisel içerikli cinsel performans ilaçlarıdır. KLG tabletler yalnızca erkeklere özel olarak üretilmiştir ve kişilerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları birtakım problemlerin tedavisinde kullanılır. Günümüzde erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozuklukları erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) ve erken boşalma problemidir. Neredeyse her erkeğin cinsel ilişkilerinde ara sıra karşılaştıkları bu rahatsızlıklar kişilerin ilişki sırasındaki performansının dibe vurmasına neden olarak keyifsiz birlikteliklere yol açmaktadır. Erken boşalma ya da sertleşme sorunu erkeklerde genellikle orta ve ileriki yaşların ardından yaygın olarak meydana gelmektedir.

Ülkemizde ortalama 40 yaşının üzerindeki erkeklerin %50’sinden çoğu cinsel ilişkilerinde bu gibi problemlerle karşılaşır ve dilediği performansa ulaşamaz. Bu tarz cinsel bozukluklar tedavi edilmediği takdirde partnerinizle aranızda ciddi birtakım ilişki sorunlarına yol açabilir ve ten uyumunuzu zedeleyebilir. Bu açıdan cinsel ilişkilerinde sertleşmede zorluk çeken ya da birlikteliği uzun süre boyunca devam ettiremeyerek erken boşalma yaşayan kişilerin bu rahatsızlıklarını kesinlikle ihmal etmemeleri gerekmektedir. Bu noktada devreye KLG geciktirici ve sertleştirici tabletler girmekte ve kişilerin yardımına koşmaktadır. Süper etkili bir cinsel performans artırıcı olan KLG geciktirici ve sertleştirici 8’li tabletler hem erken boşalma hem de sertleşme sorununu etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırarak kişiye muhteşem bir performans kazandırır.

KLG Geciktirici Sertleştirici 8’li Haplar Ne İşe Yarar?

Yukarıdaki paragrafta da kaleme aldığımız üzere klg hap erkeklerde temel olarak erken boşalma ve ereksiyon sorununun tedavisinde kullanılmaktadır. KLG hap içeriğinde güçlü sertleştirici ve geciktirici etkisi bulunan ve saf bitki özlerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırır. İçeriği tamamen bitkisel karışımlardan elde edilmiş olan KLG tablet bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da koruyucu madde barındırmaz. Erkeklerde %100 doğal yöntemlerle cinsel performansı zirveye çıkaran bu haplar ülkemizde binlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Erkeklerde cinse performansı artıran ilaçlar arasında uzmanların kişilere 1 numaralı tavsiyesi olan KLG hap vücutta çeşitli birçok etki gösterir.

Bu doğrultuda KLG sertleştirici geciktirici ereksiyon hapı kullanımının akabinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak penis çevresindeki damarların gevşemesini sağlar. Ardından gevşeyen bu damarlar üzerinden penise bol miktarda kan pompalayan klg tabletler aynı zamanda vücuttaki ereksiyon engelleyici enzimleri bloke etmektedir. Bu sayede kan düzeyi sağlıklı miktarlara çekilir ve cinsel uyarılma sırasında peniste çok sert bir ereksiyon elde edilir. Sertleştirici etkisinin yanı sıra KLG hap geciktirici etkisiyle erkeğin vücut direncini ciddi oranda güçlendirmekte ve boşalma refleksini kontrol etmesini sağlayarak orgazm süresini minimum 15 – 20 dakika aralığında artırmaktadır.

KLG Geciktirici Sertleştirici Hap Nasıl Kullanılır?

KLG geciktirici cinsel güç artırıcı ereksiyon hapı kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 35 – 40 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir adet KLG tabletin bol suyla birlikte oral yoldan tüketilmesi yeterli olacaktır. Tüketimde alkol ve benzeri içeceklerin kullanılması KLG hapın etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından önerilmez. Kullanımın akabinde kısa süre içerisinde kana karışan KLG cinsel güç artırıcı hap etkisini yarım saat sonra göstermeye başlar. Günde sadece bir defa kullanım yapılmalı ve doz aşımından kesinlikle uzak durulmalıdır. Şeker veya tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaşın üzerindeki erkeklerin klg hapı kullanımından önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Erkek Cinsel Performans

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.