WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra Jel Kullanımı

Öncelikle kamagra jel kullanımı oldukça kolaydır. Hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanımı aynıdır. Kamagra Jel, cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 30 dakika önce kullanılmalıdır.

Öncelikle kamagra jel kullanımı oldukça kolaydır. Hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanımı aynıdır. Kamagra Jel, cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 30 dakika önce kullanılmalıdır. Kamagra, bir bardak su ile ağız yolu tüketilmesi gerekir. Asitli içecek ya da alkol ile kullanılması ilacın etkisini azaltır. Bundan dolayı tavsiye edilmez.

Kullanıldıktan çok kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Kişinin bünyesine göre, Kamagra jel etkisi 24 saat kasar sürebilir. Gün içerisinde sadece bir adet Kamagra jel kullanılmalıdır. Doz aşımı tehlikeli olabilir. Tansiyon ve şeker gibi kronik hastalığı bulunan kişiler doktor tavsiyesi ile ilacı kullanması gerekir. 65 yaş üzeri ve hamile kadınlarında doktorlarına danışması gerekir.

Kamagra Jel Nedir?

Kamagra, he erkeklerde hem de kadınlarda kullanıma uygun olarak üretilen, bitkisel bir içeriğe sahip olan Cinsel Performansı artırıcı bir ilaçtır. Kadınların veya etkenlerin ortak kullanımına uygun olan bu ilacın kullanımı artmıştır. En çok kullanılan Cinsel performans ilacının başında kamagra jel gelmektedir Kamagra kutusu içinde 7 tane paket bulunur.

Jeller kullanım açısından kolay olsun diye ananas, muz, üzüm ya da çilek gibi aromalarla tatlandırılır. Kamagra yoğun derecede Sildenafil ve saf bitki özlerinden oluşturulmuştur. İçeriği yönünden %100 doğal bir cinsel performansı arttırıcı ilaçtır. İçerisinde kimyasal maddeler bulundurduğu içinde insan vücuduna herhangi bir zararı olmaz. Cinsel desteğe ihtiyacı olan kişiler kamagra jeli gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Kamagra Jel Ne İşe Yarar?

Kamagra Jel, kadınlarda ve erkeklerde Cinsel gücü artırmaya yarayan ilaçtır. Erkekler Kamagra Jel kullandıkları da vücut kan akışları hızlanır ve penis üzerindeki damarlar genişler. Bu genişleme ile birlikte Kamagra, Vücuttaki ereksiyonu engelleyen enzimleri etkisiz hale getirir. Kamagra peniste yüksek oranda sertlik ve uzun süreli erkesiyonu sağlar. Peniste sağladığı sertliğin yanı da vücut direncini de ayırır.

Erkeklerdeki sertleşme sorununu çözer ve erken boşalmanın önüne geçer. Kadınlarda genelde kamagra jel kullanımı orgazm sorunu ve cinsel isteksizlik sorunu için kullanılır. Kamagra kadınlar üzerine cinsle dürtüleri canlandırır. Cinsel isteğinden maksimum seviyelere çıkarır. İstek arttırıcı etkisinin yanında özel bölgede daralma ve sıkılaşma sağlar. Özel bölgedeki hassasiyet yüksek oranda artar. Bundan dolayı da kadın, cinsel ilişkiden büyük haz alır.

Kamagra Jel Eczane Satış Fiyatı

Kamagra Jel geciktirici etkisini çok beğenilir. Eczanelerdeki kamagra jel satış fiyatı ise 90 TL civarındadır.

Kamagra Jel Kimler Kullanamaz?

Kamagra jeli bazı insanlar kullanamaz.

Bu kişiler şu şekilde sıralanabilir;

 • 18 yaş altındaki kişiler
 • Karaciğer yetmezliği bulunan kişiler
 • Yakın zaman içinde ameliyata girmiş olan kişiler
 • Hipertansiyonu veya Hipertansiyonu sebebi ile düzenli olarak ilaç kullanan kişiler
 • Sidenafil etken maddesine alerjisi olanlar doktor önerisi almaları gerekir.
 • Yanın zaman da kalp krizi ve beyin kanaması geçirmiş olan kişiler
 • Diyabet, kalp hastalığı gibi kronik bazı hastalığı bulunan kişiler kamagra jel kullanmadan önce doktorlarına başvurmaları gerekir.

Yukarıda belirtilen kişiler Kamagra Jel kullanamaz.

​​​​​​Kamagra Jel Yan Etkileri

Kamagra jelin doğru kullanılması ile birlikte herhangi bir yan etki meydana gelmez. Fakat bazı koşullar ve durumlardan dolayı çok az da olsa bazı yan etkiler görülebilir.

Bu yan etkiler şu şekildedir;

 • Baş dönmesi
 • Baş ağrısı
 • Midede yanma hissi
 • Görmede zorluk, bulanıklık ve ışığa karşı hassasiyet
 • Penisteki ereksiyonun uzun süre devam etmesi

Bu yan etkiler çok nadir de olsa görülme olasılığı vardır.

Kamagra Jel Ağızdan Alınır Mı?

Kamagra jelin hangi yollarla alındığı çok merak edilmektedir. Kamagra jel cinsel gıda takviyesidir. Kamagra jel cinsel ilişkiden 30 dakika önce alınmalıdır. Kamagra jel ağız yolu ile kullanılır. Ağzından alırken bol su ile beraber tüketilir. Piyasada bu Türk Cinsel isteği artırdı ilaçlar bulunmaktadır.

Fakat Kamagra jel etkisi diğer ilaçlara göre en kısa sürede gösterebilen bir ilaçtır. Kullanıldıktan kısa bir süre sonra hemen etkisini gösterir. Gün içerisinde yalnızca bir kere kullanılmalıdır. Fazlası zararlı olur.

Doz aşımı yapılırsa ç bazı yan etkiler görebilirsiniz. Kamagra su haricinde sıcak içeceklerde ya da alkol ile kullanılması ilacın etkisini en aza indirir. Aynı zamanda ilacı alırken ne çok fazla tok ne de çok fazla aç olunmamalıdır.

20 Tem 2022 18:10

  © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.