WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum

Erken Boşalıyorum Çözüm Diyen Erken Boşalan Erkelere Tavsiyeler

Erken boşalıyorum  sorunu ile karşı karşıya kalan erkekler yaşamlarında ve ilişkilerinde son derece olumsuz etkilenebilirler. Erkekler için erken boşalma başlı başına bir sorun olup tedavi edilmediği süreçte ilerleyebilir. Erkekler erken boşalıyorum sorunu kendilerinde hissettikten sonra tedavi olmaya kendini yönlendirmelidir. Kimi zaman erkekler bu sorun için tedavi olmaya çekinip utansa da mutlaka bunu gerçekleştirmelidirler. Erken boşalma henüz hangi nedenden yaşandığına dair kesin bir bilgi bulunamayıp genel olarak psikolojik sorunlar veya yaşam tarzı çevre gibi etkenler bunu tetikleyen nedenler arasındadır.

Hastaların tedavi sürecinde doktor ile ilişkisi son derece önemlidir. Tedavi olmaya karara veren kişiler doktor ile yakınlık kurup iyi bir iletişime geçmeleri gerekir. Genel olarak erken boşalmaya neden olan çevre veya yaşam koşulları hakkında doktora bilgi verilip doktor ise bu konu hakkında fikir sahibi olup bu yönde tedavi edilmesi gerekir. Değişken veya duyusal değişken olarak bilinen boşalma sorununun psikolojik nedenlere dayandığı iddia edilmektedir. Ayni zamanda erkekte bulunan penisin aşırı hassasiyet içinde olması da erken boşalmaya neden olan etkenler arasındadır. Geciktirici hap ürünleri erken boşalmanın önlenmesi için ilk tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Erken  Boşalan Erkekler

Erken boşalmaya neden olan birçok faktör ve sorun vardır. Kişiler bunlardan etkilenerek bu sorun ile karşı karşıya gelebilir. Bunu anlamanın tek bir yolu ise iyi bir doktordan iyi bir muayene almaktır. Erken boşalmaya neden olan faktörlerin bir kısmı ise şu şekilde kendini gösterir.

Psikolojik sorunlar;

Psikolojik sorunlarında erken boşalıyorum düşüncesinin son derece büyük bir payı vardır. Kişinin partneri ile olan ilişkisi çevre koşulları içinde bulunduğu durum veya koşul erken boşalmayı tetikleyen nedenler arasında kendini gösterir.

Endekrun  Faktörler;

Guatr ve tiroit veya ileri derecedeki tiroit olarak bilinen endekrun sorunu da erken boşalmaya olanak sağlayan etkiler arasındadır.

Ürolojik Sorunlar;

Prostat enfeksiyonu sorunu idrar yollarında bulunan iltihaplanma veya cinsel yolla bulaşan hastalıklarda erken boşalma nedenleri arasında yerini alır.

Cinsel Sağlık sorunları;

Erkeklerde meydana gele erken boşalmaya kimi zaman partnerin cinsel uyumsuzluğu neden olurken kimi zaman ise fonksiyon bozukluklar kendini gösterir.

Erken Boşalma Tedavi Fiyatları

Erken boşalma ile karşılaşan ve kişinin yaşamını olumsuz etkileyen bu durumun tedavisi şarttır. Hem istenilen bir şekilde cinsel yaşam için hem de kişinin kendi ve partneri için bu durum oldukça gereklidir. Erken boşalma tedavisine ihtiyaç duyan kişilerin merak ettiği bir konu ise fiyattır. Kişiler erken boşalma tedavisinde ilk önce kaliteli bir klinik ve tecrübeli bir doktor adayı bulması gerekir. İyi bir doktor iyi bir tedavi olup aksi takdirde kişinin sağlığı olumsuz etkilenebilir.

Böylelikle kişi hem kaliteli hizmet almış olup hem de bunu en uygun fiyata getirebilir. Bununla birlikte erken boşalma tedavisinde fiyat etkileyen bir konu ise kişinin tercih edeceği tedavi yöntemi ve seans işlemdir. Geciktirici sprey kullanımı ile erken boşalmanın önlenmesi mümkündür.

Erken Boşalma Tedavi Şekilleri

Her hasta için farklı tedavi ve yöntemleri bulunur. Kişinin ihtiyacına göre uyarlanan bu tedavi yöntemlerinden ise son derece etkili sonuçlar almak mümkündür. Erken boşalma kişilerin yaşamlarını son derece kötü etkileyen bir durumdur. Erken boşalma ile karşı karşıya kalan kişiler için bu sorundan bir miktarda olsa uzaklaşması için bazı yöntem taktikler bulunur. Kişiler kendi çapında bunları uygulayarak daha geç boşalma imkanı ile tanışabilirler.

Böylelikle kişiler hem cinsel yaşamında kendini daha çok özgür ve özgüvenli hissederken hem de partnerini bu ilişki sırasında daha mutlu edebilir. Erken boşalmayı önlemek adına ilk izlenecek yollardan birisi prezervatif kullanımıdır. Geciktirici krem kullanımı düzenli şekilde uygulandığın da psikolojik alışkanlık olan kısmı zamanla ortadan kalktığı görülmektedir.

Prezervatif

Erkeklerin kullanılacak oldukları prezervatifler ile birlikte daha geç boşalmak son derece mümkün. Erkek bunu kullandığında hissiyat ve duyu bakımını en az seviyeye indirdiği için erken boşalmaya karşıda son derece etkilidir. Ayni zamanda erken boşaltmayı önlemek amacı ile lokal anestezi prezervatif tedavi seçeneği de bulunur.

Seks Terapileri

Erkeklerse erken boşalmanın önüne geçebilecek bir yöntem ise seks terapileridir. Etkili bir yöntem olarak bilinen bu seks terapileri aynı zamanda psikiyatriler ile ortak bir çalışma içerisine girildiği vakitte etkili sonuçlar verebilir. İlişki sırasında ön periyotun daha uzun süreli tutulması ve boşalma meydana geleceği zaman çiftlerim pozisyon değiştirmesi gibi yöntemler uygulanabilir.

23 Ara 2021 12:10

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.