WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Delay Geciktirici Sprey
Delay Geciktirici Sprey

Delay 25000 Geciktirici Sprey

ST1545

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Geciktirici Ürün

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Delay 25000 geciktirici sprey cinsel birlikteliklerinde uzun süre devam edemeyen ve erken boşalma problemi yaşayan erkekler için üretilmiş olan bir cinsel ilişki takviyesidir. Erken boşalma problemi güncel olarak erkeklerin en sık karşılaştığı problemdir. Her erkek hayatının belli başlı dönemlerinde, özellikle orta ve ileriki yaşlardan sonra ilişkilerini uzun süre boyunca sürdürmede zorluklar çekmekte ve erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Erken boşalma yaşayan erkekler cinsel uyarılma esnasında boşalma reflekslerine hâkim olamaz ve normale göre oldukça kısa bir süre içerisinde orgazm yaşar. Bu durum elbette ki, erkek için olduğu kadar partneri içinde oldukça can sıkıcıdır. Kadınlar doğaları gereği cinsel ilişkiden tam verim almak ve doyurucu birliktelikler yaşamak için uzun soluklu bir ilişkiye ihtiyaç duyarlar.

Ancak erken boşalma yaşayan erkekler bunu sağlayamayacağı için partnerleriyle aralarındaki ten uyumu zedelenebilir ve zamanla çiftler arasında birtakım sorunlar meydana gelebilir. Bundan dolayı eğer erken boşalma yaşıyorsanız bu durumu asla göz ardı etmemeli ve acilen geciktirici sprey etkilerinden faydalanmalısınız. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz en etkili geciktirici sprey Delay 25000 orgazm uzatıcıdır. Delay 25000 geciktirici sprey dünya çapında milyonlarca kişi tarafından düzenli olarak kullanılan süper etkili bir cinsel performans takviyesidir. Ülkemizde de özellikle son yıllarda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olan Delay 25000 geciktirici sprey kullananların yorumları incelendiğinde kişilerin %96’sı olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır.

Delay 25000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Erkeklerde boşalmayı geciktiren Delay 25000 sprey erken boşalma tedavisi için en sık kullanılan geciktiricilerden birisidir. Delay 25000 içeriğinde yoğun miktarda vitamin, mineral ve saf bitki özlerinden elde edilmiş olan geciktirici etkili doğal karışımlar barındırmaktadır. Bu açıdan Delay 25000 zararlı mıdır? Derseniz, Delay spreyin kişi sağlığına hiçbir zararı bulunmaz ve tamamıyla doğal bir geciktirici etki gösterir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış olan Delay 25000 sprey uzman doktorlarında erken boşalma yaşayan kişilere en sık tavsiye ettiği geciktiricilerin başında gelmektedir. Delay 25000 sprey kullanımının akabinde vücuttaki sinir sistemini yumuşatır ve penis etrafındaki kan damarlarının gevşemesini sağlar.

Ardından gevşeyen bu damarlar aracılığıyla penisteki kan dolaşımını hızlandıran Delay 25000 aynı zamanda vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimlerinde tamamını bloke etmektedir. Bunun yanı sıra penis ucunda neredeyse hissedilmeyecek kadar düşük miktarda bir uyuşukluk meydana getiren Delay geciktirici sprey cinsel uyarılma sırasında erkeğin boşalma refleksini çok rahat bir şekilde kontrol edebilmesine yardımcı olur. Bu etkileriyle Delay 25000 geciktirici sprey erkeğin orgazm süresini ortalama 15 – 20 dakika aralığında uzatarak çiftlere uzun soluklu ve şehvetli birliktelikler sağlamaktadır. Delay sprey bünyesinde hiçbir katkı maddesi ya da kimyasal barındırmaz ve tamamen sağlıklı bir şekilde etki eden geciktirici özelliği sayesinde erkeğe hayallerindeki performansı kazandırır.

Delay 25000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Delay 25000 kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 15 dakika önce yapılmalıdır ve oldukça kolaydır. Kullanımda Delay 25000 spreyi iyice çalkaladıktan sonra penis ucuna 3 – 4 kez, kısa aralıklarla olacak şekilde püskürtmeniz gerekmektedir. Ardından geciktirici spreyi masaj yöntemiyle penis etrafına ve dilerseniz testislere iyice yaymanız kullanım açısından yeterli olacaktır. Bu işlemin akabinde ortalama 10 dakika kadar Delay spreyin kurumasını ve iyice emilmesini beklemeniz gerekir. Devamında penisinizi ıslak mendile veya suyla temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Tamamen bitkisel özlerden elde edilmiş olan Delay 25000 vücutta herhangi bir tahriş, leke, renk bozukluğu ya da kararmaya yol açmaz ve 18 yaşının üzerindeki bütün erkek bireyler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Delay 25000 Geciktirici Sprey Eczanesi

Delay 25000 geciktirici sprey eczane satışları doğrultusunda Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık sitesi olan online eczanemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde %100 orijinal bandrollü Delay 25000 geciktirici sprey eczane garantili, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Orijinal Delay 25000 siparişleriniz online eczanemiz üzerinden Türkiye’nin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Geciktirici siparişleriniz mahremiyet esas alınarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilir. Sizde kampanyalı Delay 25000 geciktirici sprey eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.