WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cobra 130 mg
Cobra 130 mg

Cobra 130 mg Sildenafil 6 Tablet Kırmızı

ST1535

Cobra 130 mg Sildenafil 6 Tablet Kırmızı Geciktirici Özellikli Cinsel Performans Artırıcı Hap

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Cobra 130 mg sildenafil 6 tablet kırmızı sertleştirici ereksiyon hapları erkeklere özel olarak üretilmiş olan cinsel ilişki takviyeleridir. Cobra sertleştirici tabletler erkeklerde temel olarak erektil disfonksiyon yani bildiğimiz adıyla sertleşme sorununun tedavisi doğrultusunda kullanılmaktadır. Cobra 130 mg kırmızı 6 lı tablet içeriğindeki sertleştirici özlü formülü sayesinde erektil disfonksiyon problemini etki süresi boyunca ortadan kaldırmakta ve kişiye oldukça güçlü bir cinsel performans kazandırmaktadır.

Ereksiyon sorunu aşağı yukarı her erkeğin, özellikle ileriki yaşlardaki bireylerin cinsel ilişkilerinde yaygın olarak karşılaştıkları bir rahatsızlıktır. Genellikle ortalama 40 yaşının üzerindeki erkeklerde meydana gelen ereksiyon problemi psikolojik ve fiziksel birtakım faktörlere bağlı olarak genç yaşlarda da ortaya çıkabilir.

Sertleşme sorunu nedir? Derseniz, cinsel ilişki esnasında penisin ereksiyon olmaması ya da sertliğin uzun süre boyunca devam etmemesi durumuna ereksiyon sorunu adı verilir. Erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştıkları problemlerin başında bu rahatsızlık gelmektedir ve neredeyse her erkek hayatının belli başlı dönemlerinde iktidarsızlıkla karşı karşıya kalır.

Psikolojik, fizyolojik ve hormonsal birçok nedene bağlı olarak gerçekleşebilen sertleşme bozukluğu tedavi edilmediği takdirde kişinin cinsel performansını tamamen kısıtlar ve kısa süreli birlikteliklere yol açar. Aynı zamanda sertleşme sorunu uzun süre boyunca devam edecek olursa cinsel isteksizlik ve erken boşalma gibi diğer birtakım problemleri de tetikleyebilir ve cinsel hayatınızı kâbusa çevirebilir.

Cobra 130 Mg Kırmızı Sildenafil Tablet Ne İşe Yarar?

Cobra 130 mg ereksiyon sağlayıcı haplar içeriğinde yüksek miktarda Sildenafil ile sertleştirici bitki özlerinden elde edilmiş olan afrodizyak etkili doğal karışımlar barındırmaktadır. Cobra 130 mg 6 tablet içeriği tamamıyla doğal maddelerden üretilmiştir ve herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi bulunmaz. Sertleşme sorununu etki süresi boyunca %100 doğal yöntemlerle ortadan kaldıran Cobra Sildenafil hapı kırmızı renkte ve 130 mg dozundadır. Cobra yüksek sertleştirici özelliğinin yanı sıra uzun süreli etkisi sayesinde günümüzde iktidarsızlık tedavisinde en sık kullanılan cinsel performans ilaçlarından birisi haline gelmiştir. Uzman doktorlarında ereksyionu güçlendiren ilaçlar arasındaki 1 numaralı tavsiyesi olan 130 mg Cobra hapları ülkemizde yüzbinlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Cobra Sildenafil tabletler kullanımının akabinde vücuttaki kan dolaşımını artırır ve penis çevresindeki atardamarların bollaşmasını sağlar. Ardından genişleyen bu atardamarlara bol miktarda kan pompalanır ve vücuttaki sertleşmeyi engelleyen enzimlerin tamamı bloke edilir. Bu sayede penis bölgesinde yüksek oranda kan birikir ve cinsel uyarılma esnasında peniste çok güçlü bir sertlik elde edilir.  Bunun sonucunda Cobra sertleşme sorununu yukarıda da belirttiğimiz üzere vücut kimyasına kesinlikle zarar vermeden %100 sağlıklı bir şekilde gidermekte ve peniste doğal bir ereksiyon sağlamaktadır. Böylece kişi Cobra 130 mg sertleştirici etkisi sayesinde gece boyunca defalarca kez ilişkiye girebilir ve her birliktelikte maksimum performans sergiler.

Cobra 130 Mg Kırımızı Tablet Nasıl Kullanılır?

Cobra 130 mg kullanımı cinsel ilişkiden yaklaşık 35 – 40 dakika kadar önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda bir adet Cobra 130 mg sildenafil hapın bol suyla birlikte tüketilmesi gerekmektedir. Tüketimde su yerine alkol ya da asitli içeceklerin kullanılması Cobra sertleştirici özelliğini azaltabileceğinden ötürü tavsiye edilmez. Bunun yerine meyve suyu ya da soda gibi içeceklerle de tüketim yapılabilir. Kullanımın akabinde kısa süre içerisinde kana karışan Cobra 130 mg etki süresini yaklaşık yarım saat sonra göstermeye başlar. Gün içerisinde bir kereden fazla kullanım yapılmamalı ve talimatlarda belirtilen dozun üzerine kesinlikle çıkılmamalıdır. Kronik hastaların, kalp ve damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin Cobra kırmızı sildenafil hapı kullanımından önce doktor onayı almaları tavsiye edilir.

Cobra 130 Mg 6 Tablet Nereden Alınır?

Cobra 130 mg kırmızı 6 tablet siparişlerinizi web sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme yöntemlerin yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde Orijinal Cobra 130 mg 6 tablet eczane garantili, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulmaktadır. Güvenilir Cobra 130 mg siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerine hızlı bir şekilde ulaştırılmakta ve gizli kargo içerisinde elinize teslim edilmektedir. Sizde kampanyalı Cobra 130 mg 6 tablet eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Erkek Cinsel Performans

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.