WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Sağlık Merkezi

Cinsel Sağlık Merkezi - Cinsel Bilgiler ve Cinsel Ürünlerin Doğru Adresi

Düşük bir cinsel dürtüye sahip olmak, siz ve eşiniz için bunaltıcı olabilir. İstediğiniz veya eskiden sahip olduğunuz duygusallık veya romantizme sahip değilseniz, üzgün veya kızgın hissetmeniz normaldir. Aynı zamanda, cinsel dürtünün azalması partnerinizin reddedildiğini hissetmesine neden olabilir ve bu da çatışmalara ve kavgalara yol açabilir. İlişkideki bu krizler cinsel isteği daha da azaltabilir. Cinsel istekteki değişikliklerin tüm ilişkilerde ve yaşamın her aşamasında normal olduğunu hatırlamak yardımcı olabilir. Dikkatinizi sekse odaklamamaya çalışın. Kendinize ve ilişkinize bakmak için zaman ayırın. Cinsel sağlık merkezi uzmanları her daim yardım etmeye hazırdır. Cinsel sağlık merkezi olan sitemizden bilgi edinmek için hemen incele yazının devamını oku.

Cinsel Sağlık için Yürüyüş

Uzun bir yürüyüşe çıkın. Biraz daha uyuyun. Ayrılmadan önce eşinizi bir öpücükle selamlayın. En sevdiğiniz restoranda randevu alın. Kendiniz ve partneriniz hakkında iyi hissetmek için ön sevişme iyi olabilir. Cinsel sağlık merkezi için randevu alınabilir. Genel olarak konuşursak, pratisyen hekimler ve jinekologlar, rutin bir tıbbi ziyaretin parçası olarak cinsel ilişki ve yakınlık hakkında sorular sorarlar. Cinsel kaygılarınız konusunda dürüst olmak için bu fırsatı kullanın. Cinsel sağlık merkezi uzmanınızla seks hakkında konuşmak utanç verici olabilir, ancak bu tamamen uygun bir konudur.

Aslında, cinsel tatmininiz genel sağlık ve esenliğinizin önemli bir parçasıdır. Doktorunuzla bu konuşmaya hazırlanmak için aşağıdakileri yapın; Ne zaman ve ne sıklıkta ortaya çıktıkları dahil olmak üzere cinsel sorunlarınızı yazın. Aldığınız ilaçların, vitaminlerin veya takviyelerin adları ve tedavi gördüğünüz diğer durumlar dahil olmak üzere en önemli tıbbi bilgilerinizi yazın. Doktora soracağınız soruları düşünün ve not alın. Doktor sorularınızı cevaplarken bilgileri yazmak için bir kalem ve kâğıt getirin.

Cinsel Sağlık için Sorulması Gereken Sorular

Cinsel sağlık için sorulması gereken sorular vardır. İşte doktorunuza sormanız gereken bazı temel sorular:

 • Problemimin nedeni ne olabilir?
 • Arzu seviyem eskisi gibi olacak mı?
 • Hangi tedaviler mevcuttur?
 • Hangi kitapları veya diğer okuma materyallerini önerebilirsiniz?

Doktorunuzun Size Sorabileceği Sorular

Doktorunuz size belirtileriniz hakkında sorular sorabilir. Doktorunuzun soruları şunları içerir:

 • Cinsel ilişki konusunda endişeleriniz var mı?
 • Sekse olan ilginiz değişti mi?
 • Vajinal kuruluk var mı?
 • Orgazm olabiliyor musunuz?
 • Cinsel ilişki sırasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissediyor musunuz?
 • Seksle ilgili endişeleriniz sizi ne kadar rahatsız ediyor?
 • Ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz?
 • Hala adet dönemleri mi yaşıyor musunuz?

Erektil Disfonksiyon Sorunları

Bu durumun yüksek insidansı ve bunun gibi diğer önemli hastalıklarla ilişkisi göz önüne alındığında, tüm doktorlar bu hastalara teşhis koyabilmeli ve danışmanlık yapabilmelidir. Bu durumun teşhis ve tedavi yöntemlerini en iyi bilen uzmanlar androloglardır. Bugün çok spesifik teşhis yöntemleri vardır ve ayrıca tedaviler çok çeşitlidir. En iyi etkiyi elde etmek için iyi hedeflenmelidir. Teknolojik Tıp Enstitüsü'nde hastalarımızın multidisipliner analizine kesinlikle inanılır ve Androloji Birimi'nde her hasta için kişiselleştirilmiş bir şekilde mümkün olan en etkili teşhis, tedavi ve takip için gerekli tüm kaynakları sağlayabilirler. Cinsel sağlık merkezi özelinde Şu anda en gelişmiş nörolojik ve vasküler laboratuvar testlerine, görüntü analizine ve penis fonksiyon testlerine sahip hastaneler bulunur. Hastaların yapması kolay olan non-invaziv testler gerçekleştirilebilir.

Erektil Disfonksiyon için Çeşitli Tedaviler

Mevcut tedaviler tüm hastalar için etkili değildir. Bununla birlikte, hastaların çok yüksek bir yüzdesi, şu anda mevcut olan bazı tedavilerle cinsel aktivitelerini geri kazanabilir. Alternatifler çok çeşitlidir ve her biri her hastaya uyarlanabilir. Farmasötik ve teknolojik alandaki bilimsel gelişmeler çok önemlidir ve günümüzde hastaya ve tedavi eden hekime çok önemli destek sağlar.

Bir yandan ilaç endüstrisi, riskleri azaltan ve erektil disfonksiyona neden olan hastalıkların (metabolik ve hormonal bozukluklar) kontrolünde etkinliği artıran güvenli ve kullanımı kolay ilaçların araştırılması, üretilmesi ve ticarileştirilmesinde çalışmalar yapar. Penis kan doldurma mekanizmasını günlük olarak besleyebilen vakum cihazları daha ergonomik ve kullanımı kolaydır. Bu nedenle, bir dereceye kadar erektil disfonksiyonu veya cinsel disfonksiyonu olan hastaların, birlikte yaşam kalitelerini artırabilmeleri için, ilgili merkezlere gidilmesi önerilir.

Erektil disfonksiyon ile bir erkeğin ereksiyon sorunları nedeniyle tatmin edici cinsel ilişkilere sahip olamamasının zorluğunu veya yetersizliği anlaşılabilirdir. Erektil disfonksiyon her gün daha fazla insanı etkiler ve çoğu durumda bir damar hastalığı olarak kabul edilebilir. Erektil disfonksiyonun nedenleri genellikle çok faktörlü patolojilerdir. Hemen hemen tüm hastalıklarda olduğu gibi, doğuştan gelen genetik nedenler vardır, bazı durumlarda neden olarak hareket edebilecek psikolojik bir bileşen de olabilir. Cinsel sağlık merkezinden arzu ettiğiniz ürünleri güvenle alabilirsiniz.

28 Ara 2021 12:59

  © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.