WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Damlalar Nasıl Kullanılır?

Bayan cinsel istek arttırıcı ve azdırıcı damlalar partnerlerinin cinsel isteğinin uyanmasını ve performans göstermelerini isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Bayan cinsel istek arttırıcı ve azdırıcı damlalar partnerlerinin cinsel isteğinin uyanmasını ve performans göstermelerini isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bayan azdırıcı ve cinsel istek arttırıcı damlaların kullanımı bir bardak içeceğe 5 ila 7 damla arasında eklenerek veya damlatılarak kullanılır. Hazırlanan bu karışım içildikten 15-20 dakika sonra etkisi gözlenebilir.

Karışım için kullanacağınız içeceğin türü fark etmediği gibi sıcak ya da soğuk olması hiç fark etmemektedir. Bununla birlikte çay ve kahve gibi sıcak ürünlerde de kullanabilirsiniz. Azdırıcı damlayı asitli içecekler ile birlikte kesinlikle kullanmayınız. Bunun haricinde bayan azdırıcı damlalar nasıl kullanılır? Sorusunu detaylı olarak işleyeceğiz.

Azdırıcı Damlaları Asitli İçecekler İle Tüketmek Doğru Olur Mu?

Bayan azdırıcı damlaların içeriği genel itibari ile bitki özleri ve minerallerden oluşmaktadır. Bu mineraller asit sıvılarına son derece duyarlıdır. Ayrıca asit ile birlikte tüketildiklerinde etkisini göstermezler. Asitler de genel itibariyle köpürme olacağından bu durum bayan azdırıcı damlanın özelliğini ve etkisini bozacaktır.

Asitli sıvılar haricinde bayan azdırıcı damlalar nasıl kullanılır? Sorusuna cevap arayanlar için en ideal tavsiyemiz meyve suları içerisine koyulması ve böyle tüketilmesi olacaktır. Ayrıca bayan azdırıcı damlanın tadını da bastıracağından herhangi bir ağız tadı bozulmasına neden olmayacaktır. Ayran gibi içecekler içerisine konularak tüketilmesi de uygun olacaktır. Önemli olan nokta ölçülü olarak tüketilmeli her 300 ml içeceğe 6 damla damlatılarak uygulanmalıdır.

Bayan Azdırıcı Damla En İyi Sonucu Nasıl Vermektedir?

Bayan azdırıcı damla kullanımlarında en iyi sonuç herhangi bir sıvı içecek ile karıştırılmadan direk olarak tüketilmesi sonucunda gerçekleşir. Meyve suyu ya da kahve içerisinde damlatılan azdırıcı damlanın yarım saat kadar emilim süreci vardır. Herhangi bir emilim süreci beklemeden direk bir şekilde sonuç almak isteyenler dil altına damlatarak en hızlı sonucu almaktadır.

Damlalar genel olarak asit baz dengesi yüksek olduğundan acı bir tat vermektedir ve renkleri saydamdır. Ağızda oluşan acımsı tadı engellemek adına uygulama sonrası hemen sıvı tüketilmemeli bir şeyler yenmemelidir. Böylelikle damlanın kana karışma hızı en üst düzeyde olacaktır. Bayan azdırıcı fiyatları için sitemizi hemen incele.

Bayan Azdırıcı Damlalar Düzenli Olarak Tüketilmeli Midir?

Bayan azdırıcı ve cinsel istek arttırıcı ürünler halk arasında ve günlük kullanımda bayan cinsel uyarıcı damlalar isminle de adlandırılmaktadır. Bu cinsel istek arttıran ürünler tamamen bayanlar için olup cinsel birleşmeden kaçınma ve cinsel isteksizlik durumlarını yaşayan bayanların bu sorunlarını çözmek için üretilmiştir. Cinsel isteksizlik bayanların en büyük sorunlardan bir tanesidir. Genel olarak cinsel isteksizliğe sebep olan bayanların durumu;

  • Çevresel etkiler,
  • Yaş,
  • Menopoz,
  • Psikolojik travmalar,

Kaynaklı sorunlar bütünü de olabilir. Bu tip durumların yaşanması halinde ise hekim desteği alınmalıdır. Hekim desteği almadan sadece cinsel istek arttırıcı ürünleri düzenli tüketmek ile cinsel isteği geri kazanma ihtimali oldukça zayıftır.

Cinsel İsteksizlik Nedenleri Nelerdir?

Cinsel isteksizlik günümüz de bayanlar için oldukça genel bir sorun haline gelmiştir. Günün yorgunlukları, vakit sorunları, stres düzeyinde sürekli değişmeler, düzensiz uyku ve yaşam dengesi bayanları yataktan uzaklaştırmaktadır. Böylelikle partnerler arasında paylaşım ve duygusal bağ da süreç içerisinde zarar görmektedir.

Çünkü isteksiz ve hareketsiz bir partner ile cinsel birleşim yaşayan erken adeta kendini tek başına cinsel deneyim yaşıyormuş gibi hisseder ve birleşimden keyif alamaz. Bayanın bu durumu çözmesi ve sağlıklı cinsel ilişki kurabiliyor duruma gelmesi gerekir. İlerleyen süreçler de erkek kendine daha aktif partnerler bulur ve sizi gözden çıkarabilir.

Bayan Cinsel istek Arttırıcı Ürünler Nerede Satılmaktadır?

Bayan azdırıcı ve cinsel istek arttırıcı ilaçlar ve haplar eski dönemlere nazaran çok yüksek satış rakamlarına ulaşmışlardır. Satış rakamlarına bakıldığında dolayısı ile cinsel istek arttırıcı ilaç kullanımında büyük bir gelişme yaşandığını veriler ışığında söyleyebiliriz. Günümüz de artık her bayan gerek eczanelere giderek gerekse internetten araştırmalar yaparak rahatlıkla cinsel sorunlarına uygun çözümler sağlayabiliyor.

Tüketicilerin beğenisine sunulmuş oldukça etkili ve uzun süreli fayda sağlayan bayan uyarıcı ve azdırıcı cinsel ilaçlar yer almaktadır. Üretilen bu ilaçların büyük bir kısmı bitkisel özlerden imal edilmiş uyarıcı ilaçlardır. Bu ilaçları internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi hemen hemen her eczaneden de temin edebilirsiniz.

21 Tem 2022 18:11

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.